Facebook Google+ Twitter

YouTube zachęca do aktualizacji Internet Explorera

Serwis YouTube namawia użytkowników szóstej wersji Internet Explorera do aktualizacji lub zmiany przeglądarki. Czy użytkownicy IE 6 mogą stracić możliwość oglądania filmów w popularnym serwisie wideo?

Logo Youtube / Fot. YoutubeWchodząc na stronę YouTube za pomocą IE 6 zobaczymy komunikat na stronie głównej, w którym przeczytamy: "Uaktualnij przeglądarkę do nowszej wersji, aby zwiększyć wrażenia i komfort podczas korzystania z internetu". Korzystając z odnośnika można zainstalować alternatywne wersje dla przeglądarki, jak: Google Chrome (należącej do Google, który jest właścicielem YouTube), Firefox czy Internet Explorer w ósmej wersji.

Youtube nie informuje czy użytkownicy Internet Explorera w szóstej wersji stracą wkrótce możliwość oglądania filmów w serwisie. Przeczytać możemy jedynie lakoniczne zdanie, które mogłoby to sugerować: "Wkrótce zakończymy udzielanie pomocy dotyczącej programu Internet Explorer 6, dlatego niezwłocznie go uaktualnij".

Screen strony Youtube / Fot. YoutubePrzyczyną działań YT może być spora liczba błędów w tej wersji przeglądarki, usuwanych w ostatnim czasie przez Microsoft. YouTube mógł także odnotować w ostatnim czasie spadek odwiedzin z tej wersji przeglądarki. Na rynku pojawiła się bowiem już ósma wersja Explorera.

MASZ IE 6? ZOBACZ JAK OBEJŚĆ TEN PROBLEM NA YOUTUBE

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.