Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

648 miejsce

"Z Archiwum X. Żywiciele" - agenci FBI powracają do gry

"Z Archiwum X. Żywiciele" to druga odsłona komiksu opartego na kultowym serialu o parze agentów FBI.

okładka / Fot. wydawnictwo SQNNiedawno miałam okazję przypomnieć sobie bohaterów jednego z moich ulubionych seriali - "Z Archiwum X" za sprawą komiksu "Z Archiwum X. Wyznawcy" (recenzja). I tak mi się spodobał, że postanowiłam sięgnąć po kolejną część.

Głównymi bohaterami są Dana Scally i Fox Mulder, agenci specjalni, którzy po latach postanowili powrócić do pracy w Archiwum X, tajnej komórki FBI. Zajmowali się w niej tropieniem i wyjaśnianiem niewytłumaczalnych zjawisk.

Od razu zostają przydzieleni do śledztwa w sprawie serii tajemniczych zaginięć na wyspie Martha's Vineyard. Będą musieli sięgnąć do akt starej sprawy, by poznać prawdę. Mulder narazi się na wielkie niebezpieczeństwo.

Kolejna sprawa będzie dotyczyć tajemniczej istoty żerującej na ludzkiej rozpaczy. Tym razem to Scully zaryzykuj własne życie. Będzie można także poznać sekret Palacza, który rzekomo zginął...

"Z Archiwum X. Żywiciele" to druga odsłona komiksu opartego na kultowym serialu o agentach FBI - Danie Scally i Foxie Mulderze. Tym razem rysunki stworzyli: Elena Casagrande, Silvia Califano, Gregg Scott, Michael Walsh, Tony Moy oraz menton3, a fabułę wymyślili Joe Harris i Chris Carter. Ten ostatni jest pomysłodawcą i opiekunem komiksu, a także twórcą serialu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.