Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25433 miejsce

Z czego utrzymuje się syn Arnolda Schwarzeneggera?

W Hollywood pojawiło się zdjęcie z rozebranym do pasa, synem byłego gubernatora Kalifornii i aktora, Arnolda Schwarzenegger. Czy oznacza to, że Patrick musi dorabiać, po kłopotach związanych z romansem ojca?

Patrick Schwarzenegger z siostrą Katherine / Fot. lifescript/CC BY 2.0Na Sunset Boulevard z billboardu spogląda Patrick Schwarzenegger, który jest już aktualnie nowym idolem dorastających dziewczynek.

Patrick ma obecnie 19 lat i nie obce są mu już arkana biznesu. Pracuje bowiem jako model w agencji LA Models. Od 4 lat prowadzi również własną firmę odzieżową, pod nazwą Project360, którą pomagali mu założyć rodzice. Obecnie bierze on z powodzeniem udział w kampanii jeansów Hudson Jeans.

Jego spółka, promuje także coraz modniejszą społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) w zakresie dobroczynności. Jedną dziesiątą zysków ze sprzedaży, regularnie przekazuje na cele charytatywne. Jak mówi Schwarzenegger junior: - udzielam się w reklamach, tylko po to by zyskać rozpoznawalność, która przełoży się na większą sprzedaż marki, a w konsekwencji na większe wpływy do organizacji charytatywnych.

Jednakże działania z zakresu CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu), nie sprowadzają się wyłącznie do działań charytatywnych. Tym zajmuje się bardziej marketing społecznie odpowiedzialny. Działania Patricka bardziej przypominają Public Relations, niż jakikolwiek CSR i w przyszłości należy spodziewać się dbania tylko i wyłącznie o markę i wizerunek firmy Project360, niż o dobro, czy działania społeczne z tego zakresu.

Jak informuje Money.pl, po aferze z romansem ojca, gdy doszło do rozwodu, chłopak postanowił odciąć się od ojca i zapowiedział na Twitterze, że zmieni nazwisko na panieńskie swojej matki - Shriver. Jednak, jak dotąd, nie uczynił tego.

Opracowano na podstawie:
Menstream.pl


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.