Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11208 miejsce

Z Facebooka: Dzień Macania Cycków - 16 listopada 2010

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-15 20:51

Facebook nie od dziś jest wylęgarnią najdziwniejszych inicjatyw i happeningów. Internauci jednoczą się w najdziwniejszych sprawach. Ostatnio rekordy popularności bije… Dzień Macania Cycków.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Japanese_girl_in_a_white_E70_bra_IX.jpg16 listopada 2010 roku wszystkie kobiety powinny uważać na swoje "skarby". Chęć uczestnictwa w kuriozalnym wydarzeniu zadeklarowało już prawie 40 tys. użytkowników Facebooka. O dziwo, wśród nich możemy znaleźć wiele kobiet. Większość z komentatorów wykazuje co najmniej entuzjastyczną postawę. - Aż pojadę do pracy autobusem - deklaruje jeden z użytkowników. - Uważajcie, nadchodzę! - ostrzega hojnie obdarzona przez naturę użytkowniczka.

To nie pierwsza taka akcja polskich facebookowiczów. Najsłynniejszą był happening pod pałacem prezydenckim w okresie, w którym stał tam krzyż. Mniej nagłośnione to na przykład "Dzień bez majtek", "Dzień taniego wina" czy, pokrewny jutrzejszemu, "Dzień łapania za cycki". Jak widać, Polakom dopisują humory...

Macanie? Cycki? Ludzie... Chyba wolę już 5 lipca. Wtedy jest Dzień łapania za biust


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

maJka :P
  • maJka :P
  • 05.07.2012 21:58

gupie gadki opowiadaja ze dzien piersci to powinie byc dziwka ze zdrobiła ale ludzie patrza takiego rzeczy to nie grzeczne to nie normalne oszukaja każtego innych niewine osób ze poczuwali porusowanie seksulane .......... nie powiem ze wszystkiego wiedzie co powiedziec i pisac

Komentarz został ukrytyrozwiń
seba
  • seba
  • 19.11.2010 10:05

moim zdaniem to jak panieki daja sie macać byle komu to sie zachowują jak dziwki . a to ze są dziwkami to najcześciej wymyslaja inne panieki a nie chłopaki . a i dziewczyny sie powinn szanowac dawac macac temu jednemu a nie kazdemy lapszemu, ale każdy ma inne zdanie , ja sam w sobie uwielbiam cycki ! pozdro

Komentarz został ukrytyrozwiń
kasia
  • kasia
  • 17.11.2010 10:25

8 grudnia

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anita
  • Anita
  • 16.11.2010 23:32

dziwki daja sie tylko macać xd

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jędrzej Radomski
  • Jędrzej Radomski
  • 16.11.2010 22:24

O ironio! Autorka chyba za bardzo bierze sobie do serca niektóre sprawy. (albo jest feministką) A co do dziwnych happenigów to zachęcam do wyjścia po za "własny ogródek" i poczytać o np. dniu bez spodni który przypada 10 stycznia.

Magda. Bądź pierwsza FB czeka na twoją inicjatywę. Nie pozostawaj bierna.

Po za tym odczepicie się od grup na FB są głupie, dziwne, oryginalne - są dla ludzi. Nie pasuje wam, nie musicie klikać "lubię to"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gustaw
  • Gustaw
  • 16.11.2010 21:28

Rozumiem, że w okresie dojrzewania takie inicjatywy mogą mieć "smaczek" i budzić "radochę", ale gdzie szacunek? Potwornie to głupie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obmacywacz cyckow :p
  • obmacywacz cyckow :p
  • 16.11.2010 18:10

19Marcin20

Jak nie lubisz kobiet macac po cyckach to ty jestes pedal z calym szacunkiem ;]