Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

813 miejsce

Z jakich usług najczęściej korzystają Polacy?

Pamiętamy jeszcze czasy kiedy telefony komórkowe służyły jedynie do prowadzenia rozmów i pisania SMS-ów. Okazuje się że telefonowanie to dzisiaj tylko jedna z pobocznych funkcji korzystania z nowych urządzeń.

Jakie zastosowanie mają tak naprawdę telefony komórkowe?

Raport z badania opinii publicznej Masz komórkę
masz swoje prawa, zrealizowanego przez TNS OBOP, pokazuje, że około 23proc. posiadaczy urządzeń mobilnych używa ich do przeglądania internetu. Na drugim miejscu jest korzystanie z różnego typu audiotekstowych konkursów i loterii SMS w których uczestnictwo deklaruje około 16 proc. ankietowanych. 15 proc. twierdzi, że przez telefon ściąga muzykę oraz sprawdza pogodę. Gry mobilne i płatności drogą SMS-ową, a także subskrypcje serwisów informacyjnych i przeglądanie wiadomości z Polski i ze świata to 12 proc. ankietowanych. Inne opcje to chaty SMS-owe, horoskopy, serwisy społecznościowe, telewizja mobilna...

Ze względu na przyspieszony tryb życia wzrastają możliwości telefonów. Wiele spraw musimy mieć pod ręką, a telefony komórkowe pomagają nam kontrolować informacje praktycznie w momencie ich pojawienia. Pytanie co jeszcze konstruktorzy urządzeń mobilnych są w stanie wymyślić, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić korzystanie z telefonów komórkowych i jak będzie to wykorzystane w marketingu?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kolejnym rewolucyjnym krokiem będzie możliwość przesyłania informacji o zapachu i jego sztuczne odtwarzanie u adresata :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.