Facebook Google+ Twitter

Z kijkami na przekór pogodzie. Jesienny Marsz Nordic Walking

Niebywałym charakterem i hartem ducha wykazali się uczestnicy Jesiennego Marszu Nordic Walking zorganizowanego 27 października przez Libiąskie Centrum Kultury.

Pamiątkowe zdjęcie zmokniętych, lecz szczęsliwych uczestników marszu / Fot. Paweł SalawaSzyki miłośnikom spacerów z kijami z gminy Libiąż próbowała pokrzyżować pogoda. Był to pierwszy w historii sekcji Nordic Walking LCK wyjazd poza gminę Libiąż. Niestety całą noc poprzedzającą marsz padał rzęsisty deszcz i nie inaczej było w dniu imprezy. Niemniej 20 osób nie poddało się pogodzie i w przeciwdeszczowych kurtkach i pelerynach dzielnie pokonało trasę zlokalizowaną w Puszczy Dulowskiej w okolicach miejscowości Młoszowa w gminie Trzebinia.

W nagrodę czekała gorąca herbata i poczęstunek w jednym z miejscowych lokali gastronomicznych. W doborowym towarzystwie Pań, obok instruktora LCK, znalazł się także „rodzynek” Pan Leszek Dobrowolski, który tym samym został pierwszym w historii marszów w ramach libiąskiej sekcji Nordic Walking mężczyzną biorącym udział w zajęciach z własnej, nieprzymuszonej woli. Potwierdziła to żona Jolanta, która również wzięła udział w imprezie LCK.

Marsz zorganizowano w ramach Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych gminy Libiąż pn „Trzeźwo, zdrowo – z kulturą i na sportowo”.


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No cóż, uczestnicy zasługują na podziw :) rodzynek w szczególności! A swoją drogą - dużo się u Was dzieje. Tak trzymać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.