Facebook Google+ Twitter

Z Łodzi będą jednak loty do Rzymu i Paryża

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2007-07-10 08:23

Jednak będą latać samoloty z Łodzi do Paryża i Rzymu. Polski tani przewoźnik Centralwings wycofał się wczoraj z planów likwidacji tych połączeń. To nie koniec. Waldemar Królikowski, prezes Centralwings, zapewnił wczoraj, że negocjacje w sprawie kolejnych rejsów ruszą niebawem.

 / Fot. AKPA- Najpóźniej jutro Paryż i Rzym ponownie pojawią się w systemie rezerwacji Centralwings. Tak obiecał prezes Królikowski - mówi Wojciech Łaszkiewicz, wiceprezes łódzkiego lotniska im. Władysława Reymonta. - Rozmowy o nowych połączeniach dotyczą Wysp Brytyjskich. Chciałbym, żeby loty ruszyły jesienią.

W sobotę polski przewoźnik ogłosił nowe połączenia z Poznania do Rzymu i Paryża. Próżno było też szukać tych połączeń w systemie rezerwacji z Łodzi, co oznaczało, że od października zostaną zlikwidowane. Centralwings argumentował, że Łódź staje się konkurencją dla Warszawy. Firma "ugięła się" jednak pod naciskiem władz Łodzi i lotniska. Zapowiadane przeniesienie siedziby z Łodzi do Warszawy też nie jest przesądzone. Zdecydują o tym wyniki prowadzonego właśnie audytu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.