Facebook Google+ Twitter

Z miłości do kina. Przedwojenne filmy w nowej odsłonie w warszawskim kinie Iluzjon

17 i 25 stycznia w warszawskim kinie Iluzjon na wielbicieli przedwojennych filmów czeka "Sportowiec mimo woli" z 1939 roku zaprezentowany w zupełnie nowej odsłonie. Wraz z nowym rokiem ruszył cykl "Z Miłości do Kina. Filmy Przedwojenne w Nowej Odsłonie".

 / Fot. By Panek (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], via Wikimedia Commons"Z miłości do kina" to cykl, w którym przygotowano filmy przedwojenne w zupełnie nowej odsłonie. 14 propozycji zostało odnowionych cyfrowo i poszerzonych o specjalne, niepublikowane wcześniej materiały. Każda projekcja będzie poprzedzona wykładem filmograficznym. W każdą drugą niedziela miesiąca odbywać się będzie premiera nowego filmu.

Na wielbicieli dawnego kina w styczniu w warszawskim kinie Iluzjon czeka "Sportowiec mimo woli". Obraz ten, to znakomita komedia pomyłek w reżyserii Mieczysława Krawicza, jednego z najbardziej kasowych twórców filmów dwudziestolecia międzywojennego. Seans poprzedzi prelekcja w wykonaniu Michała Pieńkowskiego - czytamy na iluzjon.fn.org.pl.

Zobacz także: Śnieg, wiatr, ogień i bańki mydlane w kinie? To możliwe! W Warszawie powstaje kino 6D

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.