Facebook Google+ Twitter

Z nieba i na ziemi - impreza na łódzkim Lublinku

Zdjęcia zostały zrobione pewnego lata w czasie trwania plenerowej imprezy na łódzkim Lublinku. Z nieba skakała brygada antyterrorystyczna, a na ziemi porządku pilnowały psy ze swoimi opiekunami. Było na co popatrzeć i emocji też nie brakowało.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Mały punkcik na niebie Fot. Ewa Łazowska
Mały punkcik na niebie Fot. Ewa Łazowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

rozkrzyczanymi dyletantami nie przejmował bym się:-)) osobiście nie lubię gdy ukryte talenty się marnują. to już mój ostatni komentarz pod tą galerią bo coniektórzy pomyślą, że tworzymy jakieś stronnictwo;)) Irku myślę, że nasze plusy są tylko symboliczne;-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wolnego, wolnego - Ireneuszu, a potem w podskokach :) Jak się zaprę, to jeszcze kilka zdjątek z lamusa wyciągnę... :) Mój stary i już nie do użytku aparacik "półidiota" prod. chińsko-japońskiej turla się ze śmiechu... Pozdrowieństwa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ot i babska cała przekora:). Seba:) masz rację, ja już dzisiaj plusy na tygodniową fotkę daję:). Ewo:)...spokojnie robię to z pełną świadomością:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sebastianie! Co do zdjęcia tygodnia - w życiu! Znawcy przedmiotu i koryfeusze tej dziedziny rozdarliby mnie na strzępy i zjedli na surowo. Te, stare już fotki pokazałam, ponieważ mam do nich dystans czasu. Co do oceny -1 i tak bym przyjęła ją z pokorą i upierała się przy swoim. Pozdrowionka!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, za tego "świetnego fotografika" powinienienem obrazić się i wypunktować "-1" :-)) długo z publikacją tego materiału czekałaś ;-))
opinia moja szczera choć nieprofesjonalna :-) technicznie myślę, że całkiem dobrze ale w nich jest coś więcej.. :-)
zdziwię się jeśli nie staniesz w szranki "zdjęcie tygodnia" na W24 :-) dzięki, że chciałaś je nam pokazać. pozdrawiam :-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sebastianie, Ty jako świetny fotografik tą recenzją lejesz mniodzik na moje serce, a także podbechtujesz moją próżność (ach, któż jest wolny od tej niskiej cechy charakteru...). Zdjęcia są, co prawda, kiepskie technicznie (sprzęt mocno nieprofesjonalny), ale wtedy będąc niejako w oku cyklonu, nie mogłam zastanawiać się nad jakością zdjęć, ale musiałam pstrykać raz za razem i oczywiście przesuwać rolkę filmu w kasecie. Dziękuję Ci, Sebastianie, za takie ciepłe przyjęcie fotek. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, skoczyłaś, wylądowałaś i zrobiłaś ciekawe zdjęcia ;-)) zazdroszczę! :-) też mi się podobają. świetna kolorystyka!:-)) a technika Ci posłużyła. niejeden profesjonalny fotograf Ci pozazdrości

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Półidiota" - ładne. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje drogie koleżanki: Oczywiście było na co, a właściwie na kogo się zapatrzyć, jednak rzecz nie w tym. Zdjęcia były wykonane tzw. półidiotą, który oczywiście z cyfrówką nie miał nic wspólnego. Impreza miała miejsce na początku lat 90-tych, więc fotki są już archiwalne. Wiem, że jakość ich fatalna, ale w tym przypadku "co" przeważyło nad "jak". Oczywiście, Beatko, daleko mi do obrazy, bo za słowa konstruktywnej krytyki nie należy się obrażać. A impreza była super i nie tylko dlatego, że byłam jej współorganizatorem.
Pozdrawiam Was - moje kobitki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mnie się zdjęcia szalenie podobają. Są zupełnie inne, takie klimatyczne. Ładne, po prostu. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.