Facebook Google+ Twitter

Z niesmakiem o sparowaniu w kinie

Od czasu do czasu lubię rozpocząć poranek od obejrzenia filmu, więc gdy mam okazję wybieram się do pobliskiego lubelskiego Cinema City...

Podczas rannych wypadów zaobserwowałam, że jestem zazwyczaj jedyną, niesparowaną jednostką, która przyszła obejrzeć film, a nie posiedzieć w ciemnym pomieszczeniu z wygodnymi fotelami. Nie raz już w takich sytuacjach odniosłam wrażenie, że sala kinowa robi za przysłowiowy burdel.

Przykład? Wizyta na seansie "Harry Potter i Książę Półkrwi", podczas trwania którego miałam ochotę zwrócić uwagę siedzącej niedaleko mnie parze ludzi. Ich zachowanie, polegające na badaniu sobie nawzajem wewnętrznej strony spodni i głośnym pomlaskiwaniu przy pocałunkach, było dla mnie dosyć krępujące.

Kino jest miejscem publicznym, które wymaga, z racji swojej roli, określonego, przede wszystkim kulturalnego zachowania się. Rozumiem, że miłość wiąże się ze stałym okazywaniem sobie czułości, ale nie jesteśmy przecież zwierzętami! Skoro posiadamy wrodzoną umiejętność utrzymania w ryzach naszego popędu seksualnego to róbmy z tego użytek w miejscach publicznych!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Obsługa kina nie jest zainteresowana zwracaniem uwagi na zachowania zwłaszcza młodzieży. Wiadomo o co chodzi - frekwencja w kinie jest najważniejsza, a poza tym po co się narażać. Wiem o tym z rozmowy pań będących pracownicami pewnego szczecińskiego renomowanego kina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się po części z Pana opinią gdyż dojrzewanie rządzi się swoimi prawami. Nie jest to jednak usprawiedliwienie dla braku kultury, która powinna być zachowana o każdej porze dnia i w każdym miejscu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W pewnym wieku młodzi ludzie szukają zaciemnionych miejsc, by przygotowywać sie do dorosłego życia.To instynkt, zew krwi.Trudno z tym walczyć.
Rada: albo zamknąc kina, albo nie chodzić na poranki wagarowiczow ;-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.