Facebook Google+ Twitter

Z Nowym Rokiem raźnym krokiem!

Gdyby wszystkie życzenia, te świąteczne i te noworoczne, mogły mieć sprawstwo spełnienia - nasze życie byłoby jednym nieustającym pasmem szczęścia i pomyślności. Na szczęście tak nie jest. Bo cóż byłoby warte nasze życie bez szczypty problemów i niepowodzeń? Po prostu czysta nuda. A zatem wszystkim życzę i trochę sukcesów i trochę problemów, które i tak muszą być rozwiązywane na bieżąco - czego wszystkim Dziennikarzom Obywatelskim serdecznie życzę. POMYŚLNEGO NOWEGO ROKU 2011!

Zdjęcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 02.01.2011 15:06

Chętnie jeden roczek bym się ponudziła ale , że to nierealne to najlepszego nam wszystkim:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadziu! A ja powiem tak: "Życzliwych" mam osobiście tylu wokół siebie, że zaczyna to już być nudne jak flaki olejem i śledzie z beczki po kiszonych ogórkach. Trzeba pamiętać, Jadziu, że te biedne, a nawet ułomne istoty też potrzebują się czymś pożywić bo inaczej padły by z głodu jak Mańka w pokrzywach, z których biedaczka wydostać się nie mogła. :)

Basiu! Zadzieram kiecę i zaraz lecę. Słodkości nigdy nie za wiele, a poza tym cukier spalam błyskawicznie, więc jeszcze co nieco mogę na ruszt wrzucić. :) Pozdr.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, ;) Problemów ci u nas dostatek , ;) ale i te z Twoich życzeń przyjmiem na znak zwycięstwa, bo przecież....;) "nie takie bryły przed nami były". nieprawdaż?.
Zapraszam Cię też na Tort z Babcinego Lamusa, sama zrobiłam. Myślę że słodkości z niego wystarczy na cały Rok 2010. link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo - życzenia - te nie wypowiedziane głośno spełniaja się równie często jak te, których spełnienie zapowiada przesyt dobrem i słodyczą.
Nuda nam nie grozi, bo "życzliwi" czuwają za każdym rogiem. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok dla Ciebie Ewuniu :)) Super rysunek :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.