Facebook Google+ Twitter

Z paczki wypadł granat. Z firmy kurierskiej ewakuowano 120 osób

W jednej z firm kurierskich mieszczących się przy ulicy Mineralnej w Warszawie, niedaleko Okęcia, z przesyłki wypadł granat lub coś bardzo podobnego. Policja podjęła decyzję o ewakuacji 120 pracowników firmy.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mills_N%C2%B023_MkII.jpg&filetimestamp=20070721063818 / Fot. fot.J-L Dubois, Licencja Creative CommonsW magazynie firmy kurierskiej z paczki wypadł przedmiot przypominający granat. Wezwani na miejsce policyjni pirotechnicy, w podejrzanej paczce znaleźli jeszcze dwa karabiny. Zarządzono ewakuację pracowników firmy kurierskiej. Teren otoczyli policjanci - podaje gazeta.pl.

Na miejscu zdarzenia znajdują się pirotechnicy ze specjalnym robotem. Maciej Karczyński ze stołecznej policji powiedział, że trwają obecnie ustalenia, czy jest to bron prawdziwa, czy tylko tak wyglądające atrapy. Policja ustala również, kto był nadawcą i do kogo przesyłka była zaadresowana.

Znajdź nas też na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Jak się bawicie? ja świetnie, pozdrawiam gorąco

Komentarz został ukrytyrozwiń
student
  • student
  • 23.03.2012 10:03

to adres oryginału http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11394300,W_firmie_kurierskiej_z_paczki_wypadl_granat__Ewakuowano.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
student
  • student
  • 23.03.2012 10:01

A tak wyglądy oryginał informacji. Mierny kopisto.

W firmie kurierskiej z paczki wypadł granat. Ewakuowano 120 osób

W magazynie firmy kurierskiej z paczki wypadł granat lub coś, co go przypomina. Policja ewakuowała 120 pracowników firmy. Pirotechnicy znaleźli w podejrzanej paczce jeszcze dwa karabiny.

Informację o granacie, który wypadł z paczki, policja dostała o siódmej rano. Mundurowi ewakuowali 120 pracowników firmy mieszczącej się przy ulicy Mineralnej, niedaleko lotniska Okęcie w Warszawie. Teren otoczyli policjanci.

Na miejsce ściągnięto policyjnych pirotechników z robotem. Specjaliści w tej samej paczce odkryli jeszcze dwa karabiny.

- W tej chwili sprawdzamy, co tak naprawdę jest w tej paczce - mówi Maciej Karczyński ze stołecznej policji. Czy jest to prawdziwa broń, czy atrapy.

Policja będzie też sprawdzała adresata paczki. Karczyński odmówił podania informacji, do kogo była adresowana paczka i czy jest to firma, czy osoba prywatna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witajcie moi wierni fani :) Miło Was widzieć, tęskniłem...

Komentarz został ukrytyrozwiń
zdegustowany
  • zdegustowany
  • 23.03.2012 09:30

Panie Bachorski - z 16 pietra wypadł kot i nic się nie stało, Kaczyńki, Lepper i DNA, Gowin broni Trwam, aktor skazany za molestowanie syna, wywozili ludzkie szczątki ciężarówkami. Do roboty chłopie

Komentarz został ukrytyrozwiń
robak
  • robak
  • 23.03.2012 09:20

Ponowny przedruk z edycyjnymi błędami. Męczysz siebie i czytelnika człowieku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.