Facebook Google+ Twitter

Z pięściami na załogę karetki pogotowia

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2006-06-22 22:08

Łódzcy policjanci zatrzymali wczoraj mężczyznę, który rzucił się z pięściami na załogę pogotowia, wezwanego do chorej kobiety w mieszkaniu przy ul. Obywatelskiej 48.

– Pierwszy telefon z wezwaniem do nieprzytomnej kobiety otrzymaliśmy o godz. 14.35 – informuje koordynator centrum powiadamiania Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego. – Później był jeszcze jeden, w którym poinformowano nas, że chora jest sina i nie oddycha. Telefonicznie próbowałem poinstruować dzwoniącą kobietę, jak może udzielić pomocy pacjentce przed przyjazdem lekarza. W tym czasie na miejsce jechała karetka, która dojechała po 10 minutach od złożenia wezwania.
Zespół ratowników nie został nawet dopuszczony do leżącej w pokoju kobiety, gdyż zaatakował go znajdujący się tam mężczyzna. Uderzył w twarz pielęgniarza, rozdarł mu spodnie. Dostało się też kierowcy.
Zgon 77-letniej lokatorki mieszkania stwierdził dopiero zespół drugiej karetki. Do szpitala zabrano też kobietę, która wzywała pogotowie, ponieważ po jego przyjeździe zemdlała.
Załoga pogotowia wezwała policję, która wyjaśni okoliczności zdarzenia, a także zgonu kobiety. Zachodzi podejrzenie, że nie nastąpił z przyczyn naturalnych.
mig/Dziennik Łódzki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.