Facebook Google+ Twitter

Z pieśnią wokół Bałtyku

Koncert w ramach 21. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura". W programie utwory m.in. Franza Schuberta i Roberta Schumanna.

Recital „Z pieśnią wokół Bałtyku” to propozycja dla wielbicieli muzyki romantycznej, w szczególności niezwykle zdobnej liryki wokalnej. .Podczas koncertu festiwalowego usłyszeć będzie można kilka pieśni Schuberta, jak również jego nie mniej cenionych następców tj. Robert Schumanna oraz kompozytorów znanych nam bliżej z muzyki instrumentalnej – symfonicznej i kameralnej tj: Jeana Sibeliusa, Piotra Czajkowskiego i Sergieja Rachmaninowa. Z okazji 100-lecia proklamowania niepodległości Republiki Finlandii do współpracy zaprosiliśmy artystów właśnie z tego kraju – barytona Aarne Pelkonena oraz pianistę Juho Alakarppę, którzy ukończyli znakomitą Sibelius Academy w Helsinkach. Wykonawcy są laureatami wielu nagród w prestiżowych konkursach w Niemczech, Holandii i Finlandii.
Koncert odbędzie się 8. lipca 2017 roku w Sali Wielkiej Dworu Artusa w Toruniu. Koszt biletów to 25 zł (normalny) oraz 20 zł (ulgowy). Bilety nabyć można na stronie wydarzenia: http://tos.art.pl/pl/wydarzenie_564_Z_PIESNIA_WOKOL_BALTYKU.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.