Facebook Google+ Twitter

Z potrzeby serca. Wolontariusze w mundurach

W styczniu tego roku wolontariusze Szkoły Policji w Pile odebrali nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca w Konkursie „Barwy Wolontariatu”. Teraz, gdy zgasły już światła reflektorów, mundurowi wolontariusze nadal niosą pomoc potrzebującym.

Wyścigi w workach. / Fot. Anna FonsPo raz kolejny, wolontariusze ze Szkoły Policji w Pile odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Okazją do wspólnego grillowania, śpiewów przy ognisku i spacerów był niedawno obchodzony Dzień Dziecka. Słuchacze z kompanii III oraz przedstawiciele z pozostałych kompanii zawieźli podopiecznym DPS-u słodycze i drobne upominki.

Także słuchacze - wolontariusze z kompanii I i VI odwiedzili Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo - Wychowawczą w Pile (dawniej w Kijaszkowie). Zarówno policjanci jak i podopieczni placówki, bawili się znakomicie. Były wyścigi w workach, dmuchanie balonów na czas, bieganie w parach i zawody w przeciąganiu liny w integracyjnych drużynach. Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Dziecka, wolontariusze w mundurach obdarowali wychowanków niespodziankami. W związku z trwającymi mistrzostwami Europy w piłce nożnej, część policyjnej ekipy stoczyła zacięty mecz z wychowankami ośrodka. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 i obietnicą rewanżu, który, biorąc pod uwagę jak wiele radości i uśmiechu przyniósł wczorajszy dzień, nastąpi już wkrótce.


"Policja na gali wolontariatu w Warszawie"

Mecz piłki nożnej. / Fot. Anna FonsMundurowi wolontariusze wraz z podopiecznymi i wychowawcami Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pile. / Fot. Anna Fons

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.