Facebook Google+ Twitter

Z Romanem Warszewskim do ludu Q`ero

Na kolejnym spotkaniu autorskim podróżnik i pisarz Roman Warszewski poprowadzi słuchaczy do osiadłego w wysokich Andach plemienia Indian Q`ero. Epizody z podróży przytaczane na wcześniejszych spotkaniach wzbogacone zostaną zdjęciami i video

mm / Fot. Stefania Najsarek.Zaproszenie część druga. / Fot. Stefania Najsarek.
13. marca 2013 roku o godzinie 18.00, w Bibliotece Publicznej nr 6 w Gdańsku - Zaspa przy ul. Pilotów 3 odbędzie się spotkanie autorskie z Romanem Warszewskim, zatytułowane „Q’ero. Najbardziej długowieczni Indianie Ameryki Południowej”. Zaprezentowane zostaną fotogramy z wyprawy do plemienia Q’ero z wysokich Andów Peru, którego przedstawiciele dożywają 110-120 lat.

Fragmenty z książek Romana Warszewskiego czytać będzie aktorka Violetta Seremak-Jankowska, a spotkanie poprowadzi Marek Prusakowski, z którym autor kilkakrotnie podróżował po Ameryce Południowej.

W czasie spotkania będzie można nabyć w cenach promocyjnych m.in. takie książki Romana Warszewskiego jak: „Tajna misja Eldorado”, „Skrzydlaci ludzie z Nazca”, „Q’ero. Długowieczność na zamówienie”, „Machu Picchu. Sto lat po godzinie zero”, „Cuzco. Rzym Nowego Świata”, „Vilcabamba 1572” i – ostatnio opublikowana – „Boliwia 1966-1967”.

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.