Facebook Google+ Twitter

Z siódmego metra - magazyn PGNiG Superligi mężczyzn

Magazyn ten w zamierzeniu zawierać będzie wszystkie najważniejsze informacje związane z najwyższą klasą rozgrywkową piłkarzy ręcznych w Polsce. Przeczytać będziecie tu mogli wiadomości z rynku transferowego, a także skróty ze spotkań.

Okres po zakończeniu sezonu jest bardzo pracowity dla klubowych działaczy. Wszyscy chcą jak najbardziej wzmocnić swoje szeregi, by w przyszłym sezonie odgrywać jeszcze ważniejsze role zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i międzynarodowych.

Mistrzowie Polski, Vive Kielce, w obecnym oknie transferowym skorzystali z problemów finansowych Croatia Osiguranje Zagrzeb i zatrudnili ich rozgrywającego. Płocka Wisła do swoich szeregów dołączyła dwóch juniorów Cezarego Marciniaka i Michała Objałę.

Nie próżnują również zespoły, które mają zamiar powalczyć o brązowy medal w rozgrywkach PGNiG Superligi.

Azoty Puławy skorzystały na degradacji zespołów z Olsztyna i Ciechanowa i to ich zawodników próbują zakontraktować. Do drużyny z Zabrza dołączył m.in. dobrze znany Patryk Kuchczyński oraz Kazimierz Kotliński.

W Lublinie zakontraktowano Dawida Przysieka oraz Michała Bartczaka. Ważne ruchy na rynku dokonał również Chrobry Głogów, sprowadzając Jankowskiego i Gujskiego.

Skompletowane składy mają również drużyny beniaminków ze Szczecina i Piotrkowa Tryb., do którego dołączył Arkadiusz Miszka.

Największą niewiadomą pozostaje wciąż kadra Czuwaju Przemyśl, rewelacji ubiegłego sezonu. Działacze klubu znad Sanu wciąż dopinają budżet, więc o jakimś "dużym" transferze na razie jeszcze nie słychać.

Lista transferowa:

Karuzela transferowa

Vive Targi Kielce

Przyjdą:
Karol Bielecki (Rhein-Neckar Löwen)
Ivan Cupić (Rhein-Neckar Löwen)
Krzysztof Lijewski (Rhein-Neckar Löwen)
Manuel Strlek (Croatia Osiguranje Zagrzeb)
Odejdą:
Patryk Kuchczyński (NMC Powen Zabrze)
Mateusz Zaremba (Gaz-System Pogoń Szczecin)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.