Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10714 miejsce

Z trumną jej do twarzy

Promocja sprzedaży trumien wchodzi w nową erę. Reklama z samym produktem nie jest już atrakcyjna, dziś trzeba postawić na pełne zaskoczenie. Czy półnagie kobiety promujące wspaniałe trumny to dobre rozwiązanie?

Marzec 2010 / Fot. www.zpdlindner.plZadaję sobie podstawowe pytanie. Jak coś sprzedać? Jeśli kieruję się starym znanym powiedzeniem "reklama dźwignią handlu" muszę kombinować - bardzo kombinować. Kiedy jednak jestem sprzedawcą trumien muszę się jeszcze bardziej natrudzić się nad tym, by znaleźć nowych klientów. Jak to zrobić? Rozwiązanie szybko przychodzi nam do głowy. Trzeba odpowiedni sposób pokazać nasz produkt, a obok postawić seksowną półnagą kobietę. Czy takie rozwiązanie jest słuszne i czy przyniesie nam nowych klientów? Nie wiem lecz pomysł takiej kombinacji jest zaskakujący i przyciąga uwagę.

Wiosna, lato, jesień, zima

Jedna z polskich firm produkujących drewniane trumny wpadła na pomysł stworzeniaGrudzień 2010 / Fot. www.zpdlindner.pl niebanalnego kalendarza. Na dwunastu stronach możemy oglądać drewniane praktyczne wyroby. Różne półprodukty, kształty, odcienie, ornamenty. Wszystko tak jak powinno być. Obok każdej z trumien znajduje się półnaga kobieta. Jedna stoi obok, druga leży na niej. Męskie oko śledzi każdy szczegół każdej z fotografii.

W styczniu panna młoda gdzieś na cmentarzu. Po jednej stronie dobro, po drugiej zło i mrok. Ona siedzi w rozkroku na solidnej drewnianej trumnie. Patrzy na nas swoim kuszącym wzrokiem i zadaje ukryte pytanie: weźmiesz mnie razem z moją trumną? Po zimie przychodzi wiosna (ulubiona pora roku dla zakochanych). W marcu śnieg powoli się topi, przyroda się budzi, robi się cieplej. Pani z marca zdejmuje już swoje ubrania i chowa się w jaskini. Z fotografii dociera do nas ciepło i spokój - grobowy spokój.

W lecie gdzieś na polu, z trumny wychodzi kolejna rozgrzana kobieta - śmierć. W dłoniach trzyma kosę i zaraz nas sama zaprosi do tej trumny, po miłość do grobowej deski. Zastanawiam się czy przyjąć takie zaproszenie? Sympatyczna pani o blond włosach, w tle pięknie wyściełana białym materiałem trumna i letni wieczorny wiatr. Dziękuję za zaproszenie, ale chcę jeszcze pożyć.

Sierpień 2010 / Fot. www.zpdlindner.plIdzie znowu zima, gdzieś na moście spaceruje pani z psem. Ten pies to nic innego jak kolejna piękna drewniana trumna. Pani ma sympatyczną buzię, ładne nogi i gołe pośladki. Zaraz koniec roku więc trumienna kusi nas szampanem, który zaraz jej wystrzeli z ręki. Gdzieś daleko koniec mostu i życia naszego, a może nowy wspaniały etap podróży?

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (12):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.11.2009 09:18

Właśnie dostałam "ten Kalendarz"... i pewnie nim uszczęśliwie na 2010r. jakiegoś pasjonata "fotografii alternatywnej":)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odn. fot. nr 2: rzeczywiście pójście w ślady paniusi (uwodzicielskiej kostuchy namawiającej do brawury), tj. wypicie nieco alkoholu i ostra jazda po moście tczewskim, zakończy się w trumnie. Nieeee, nawet po trzeźwemu i na spokojnie tak się może skończyć, niestety. Nasz most - perła - się wali :-((((((((
Swoją drogą artykuł wygląda na "sponsorowany"... mało znacząca firemka reklamowa, a wszyscy o piszą o jej "dziele"... Ehhh... media :-/

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.10.2009 14:07

Tomasz napisał "trumna to opakowanie zwłok, jak puszka dla szprotek, tylko ładniejsza..."

...zawarł w tej wypowiedzi, jak dla mnie "całokształt", tak "trumna to opakowanie"

czytam komentarze Tomasza pod artykułami...
często w opakowaniu, czasami "przenicowana", schowana pod "grubiaństwem", trudna do zaakceptowania...
w słowach Tomasza często "oczywista prawda jest"

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.10.2009 13:00

nie umieraj Tomku, Beatka też ma dobre pomysły. ;-))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.10.2009 12:51

Marto ja Cię przepraszam, jak to jest gnijąca panna młoda to ja chcę umierać... :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taa... gnijąca panna młoda... Pójdź w me ramiona, słodki umarlaku, pofiglujemy pod całunem! Błeee...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.10.2009 07:50

Rewelacja!
Wreszcie ktoś normalnie podchodzi do pochówku, trumna to opakowanie zwłok, jak puszka dla szprotek, tylko ładniejsza...ciekawy pomysł, chyba się zainspiruje...:]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robert, fajnie, że o tym napisałeś.
Myślę, że zdjęcia są na wysokim poziomie i lepiej by było aby usunąć te panie. W takiej jakości i scenerii zdjęcia mogłyby znaleźć się w katalogu, a nie na kartach kalendarza.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Czy półnagie kobiety promujące wspaniałe trumny to dobre rozwiązanie?"
Kobiety są zawsze dobrym rozwiązaniem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Są jeszcze gdzieś granice dobrego smaku?
Sądzicie ,że NAPRAWDĘ wszystko można sprzedać ustawiając obok gołej d? Panny modelki albo dostały sporo kasy ,albo są puste jako te trumny.... Zal...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.