Facebook Google+ Twitter

Z VINYLI Go I Uciekł #2 | Temat Rzeka

Z Vinyli go i Uciekł to powrót do korzeni tego co dzisiaj stanowi współczesny clubbing i szeroko pojętą muzykę elektroniczną.

 / Fot. Temat RzekaTo unikatowe brzmienie płyt winylowych i utworów które wychowały nie jedno pokolenie na zawsze zmieniając naszą muzyczną przyszłość.

Mocno uzależniająca swoim specyficznym rytmem 4/4 muzyka, zaraźliwy groove linii basowych, klasyczne syntezatory i automaty perkusyjne w połączeniu z nieskażonym potencjałem jej prekursorów to sprawdzony przepis na wyjątkowy wieczór.

Artyści występujący w ramach cyklu „Z Vinyli go i uciekł” to ludzie którzy tworzyli tą historię w naszych rodzimych klubach a ich pokaźne zbiory winyli wciąż skrywają wiele pereł wartych odświeżenia i przedstawienia młodemu pokoleniu klubowiczów.

Na imprezach nie zabraknie absolutnych klasyków muzyki House jak i jej naturalnych podgatunków w klimacie Soulful, Deep, Acid, Breakbeat, Tech House i Progressive.

Na drugiej odsłonie cyklu którego gospodarzem jest były rezydent cyklu Tres Risque w londyńskim klubie Pacha - Tobias Manou, usłyszymy wyjątkowy duet - Boogie Mafia.

Harper i Bert to jedne z najbardziej opiniotwórczych i szanowanych postaci na polskiej scenie klubowej. DJ'e, dziennikarze i radiowcy doskonale nam znani z „Czwórki” jako specjaliści od tej „połamanej” ale nie tylko breakbeatowo-garage’owej muzyki zabiorą nas w podróż do czasów

kiedy muzykę grali prawdziwi pasjonaci, entuzjaści z nietuzinkowym charakterem a na parkiecie królował stutonowy beat i najlepszy zapach winyli.

Wraz z przybyciem wiosny wspólnie cofniemy się w czasie aby jeszcze raz przeżyć swoją pierwszą muzyczną miłość i kto wie, może zakochać się na nowo!

100% Vinyl House Classics!

ARTYŚCI:

BERT & HARPER aka BOOGIE MAFIA (Radio Czworka)

TOBIAS MANOU (Soundbar Rec, Lo:Rise)


TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
11 lipca 2015
Godz. 21:00 | FREE


Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.

Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.