Facebook Google+ Twitter

Z VINYLI GO I UCIEKŁ #3 | Temat Rzeka

Z Vinyli go i Uciekł to powrót do korzeni tego co dzisiaj stanowi współczesny clubbing i szeroko pojętą muzykę elektroniczną.

To unikatowe brzmienie płyt winylowych i utworów które wychowały nie jedno pokolenie na zawsze zmieniając naszą muzyczną przyszłość.

Mocno uzależniająca swoim specyficznym rytmem 4/4 muzyka, zaraźliwy groove linii basowych, klasyczne syntezatory i automaty perkusyjne w połączeniu z nieskażonym potencjałem jej prekursorów to sprawdzony przepis na wyjątkowy wieczór.

Artyści występujący w ramach cyklu „Z Vinyli go i uciekł” to ludzie którzy tworzyli tą historię w naszych rodzimych klubach a ich pokaźne zbiory winyli wciąż skrywają wiele pereł wartych odświeżenia i przedstawienia młodemu pokoleniu klubowiczów.

Na imprezach nie zabraknie absolutnych klasyków muzyki House jak i jej naturalnych podgatunków w klimacie Soulful, Deep, Acid, Breakbeat, Tech House i Progressive.

Na trzeciej odsłonie wydarzenia którego gospodarzem jest były rezydent cyklu Tres Risque w londyńskim klubie Pacha - Tobias Manou, usłyszymy nie lada b2b w wykonaniu absolutnych prekursorów sceny klubowej w kraju – Angelo Mike b2b Leon.

Tych artystów nie trzeba chyba nikomu zbytnio przedstawiać, wyjątkowo dla nas z okazji wyjątkowego cyklu wybiorą oni swoje najlepsze muzyczne perełki na vinylach z czasów kiedy „czarne złoto” było jedynym i najważniejszym nośnikiem muzyki.

Wraz z przybyciem wiosny wspólnie cofniemy się w czasie aby jeszcze raz przeżyć swoją pierwszą muzyczną miłość i kto wie, może zakochać się na nowo!

100% Vinyl House Classics!


ARTYŚCI:

ANGELO MIKE
www.facebook.com/angelomikemusic

LEON
www.facebook.com/profile.php?id=100006224867108&fref=ts

TOBIAS MANOU
www.facebook.com/TobiasManouOfficial


TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
21 sierpnia 2015
Godz. 22:00 | FREEApel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.
Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

Dziękujemy!
Poza tym... have fun & keep clean :)

https://vimeo.com/94983488

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.