Facebook Google+ Twitter

Z wizytą u Włókniarza Częstochowa. Motoryzacyjny plener fotograficzny

Dzięki uprzejmości Włókniarza Częstochowa można było przyjść na trening i fotografować przygotowania do treningu, jak i sam trening młodych adeptów Włókniarza. W plenerze fotograficznym wzięło udział 24 uczestników.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Części do motoru. Fot. Damian Leciak
Części do motoru. Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

A mi się podoba ta galeria. Najlepiej kogoś krytykować, a samemu nic nie wstawiać :(. Krytykanci! Pokażcie na co Was stać. Dodajcie swoje galerie i wtedy zobaczymy czy będą lepsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tych pstryków skomentować się nie da, bo terminologia w tym przypadku jest bezsilna. Natomiast podpisy pod owymi pstrykami - po prostu miażdżą. "Części do motoru", "Klucze" - to hity! Większość pstryków nie podpisana - to dobrze. Szczególnie kłopotliwym wydaje się brak podpisu pod pstrykiem koła do motoru. Można było przecież podpisać - "Koło do motoru", i wszystko byłoby jasne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Korektor
  • Korektor
  • 17.06.2011 13:54

Proszę o korektę tytułu. Poprawną forma powinna brzmieć Z wizytą w Włókniarzu ewentualnie na stadionie Włókniarza. Z wizytą można być "u" babci, kolegi, lekarza itd. ale "w" szkole, urzędzie, domu, akademiku itd. Nie mówi się przecież z wizytą u szkoły czy z wizytą u akademika.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.