Facebook Google+ Twitter

Za 48 godzin rusza Przystanek Woodstock 2008

Na polach Przystanku Woodstock w Kostrzynie trwają ostatnie prace przygotowujące miejsce do tegorocznej imprezy. Zapełnia się także pole namiotowe.

Nad ostatnimi pracami czuwa osobiście Jurek Owsiak. Na polu woodstockowym zamontowano już telefony, bankomaty, największy prysznic (tzw. grzybek) oraz odbyła się już próba oświetlenia scenicznego. Jak się dowiedziałem moc oświetlenia wynosi 800 tys. W, ale elektrycy uspokajają mieszkańców Kostrzyna nad Odrą, że prądu na pewno nie zabraknie.

Do miasta przyjechały dwa pierwsze specjalne pociągi, które przywiozły ponad 1000 osób z Krakowa i Katowic.
Na miejsce imprezy docierają z dworca w różny sposób. Jedni pieszo, inni taksówkami, ale - jak mówią - z bagażami iść w taki skwar to nic przyjemnego. Swoją pomocą służy Pokojowy Patrol. Są aż trzy bazy Oaza, Grabik i Hel.

Od dzisiaj można spróbować potraw, które są przygotowywane w wiosce Kriszny, a od jutra rusza Akademia Sztuk Przepięknych. Uczestników Przystanku Woodstock bardzo często odwiedzają mieszkańcy. Niektórzy z nich wzięli wolne by uczestniczyć w imprezie. Niekiedy całymi rodzinami z namiotami przenoszą się z bloków na woodstockowe pola.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.