22132 miejsce

Za co Coentrao dostał żółtą kartkę? Na oczach Hiszpanów dotykał...

Tuż przed końcem pierwszej połowy niezwykle emocjonującego półfinału pomiędzy Hiszpanią, a Portugalią, reprezentant tych drugich, na co dzień piłkarz Realu Madryt - Fabio Coentrao - otrzymał żółty kartonik za niesportowe zachowanie.

Sonda

Zachowanie Coentrao było...

/ Fot. PAP/EPA/TOLGA BOZOGLU UEFAMundo Deportivo przytoczyło tuż po meczu powody nałożenia indywidualnej kary na obrońcę Portugalii, Fabio Coentrao. Gracz Realu Madryt wykonał bowiem niezbyt ładny gest w kierunku ławki rezerwowych "La Roja".

Coentrao, jak zaobserwowały kamery stacji Telecinco, zachował się obscenicznie i... dotykał swoich genitaliów z premedytacją, gdy odwrócił się do rezerwowych hiszpańskiej reprezentacji.

Chwilę po tym, Pepe Reina, który jest rezerwowym bramkarzem Hiszpanii, zaalarmował sędziego spotkania, a ten pokazał bocznemu obrońcy Portugalii żółtą kartkę.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem po regulaminowym czasie oraz dwóch połowach dogrywki. W serii rzutów karnych lepsi okazali się Hiszpanie, którzy zwyciężyli 4:2. Cristiano Ronaldo nie miał nawet okazji, by wykonać swoją "jedenastkę".