Facebook Google+ Twitter

Za co lubimy ludzi, których nie znamy

Whitney Houston i Celine Dion to jedyne wokalistki, których głosy działają na mnie pobudzająco, a zarazem pozwalają się zrelaksować. Czy tylko na mnie mają taki narkotyczny wpływ?

Piękny magiczny głos Whitney Houston na pewno wprowadził ciało wielu osób na wyższe wibracje. Pozwolił poczuć się wolnym, dał siłę i wiarę, że móc to chcieć.

Pamiętam jej koncert w Sopocie oglądany w telewizji, czekałam, a po nim poczułam się rozczarowana, liczyłam na więcej, a tu kilka minut i duży niedosyt, ale głosu nadal jej zazdroszczę.

Kiedy macie zły humor, może coś nie idzie po waszej myśli, polecam Celine Dion i Whitney Houston, te kobiety mają w głosie taką siłę i moc, która powoduje gęsią skórkę i szybsze bicie serca. Słuchanie ich muzyki to jakby rozkoszować się prawdziwymi włoskimi lodami przy Fontannie di Trevi i jednocześnie czuć klimat zapach górskich szczytów zimą, gdy po wjechaniu na szczyt, rozciąga się piękny widok a ty zjeżdżając w dół czujesz się wolny i szczęśliwy.

Osobiście nie przepadam za śpiewającymi kobietami, ale te robiły, robią i będą robić na mnie bardzo duże wrażenie, tu nie chodzi o styl życia lecz głos, dźwięk który sprawia, że mam ochotę na więcej działa jak narkotyk sprawia przyjemność fizyczną i psychiczną.

Wierzę, że śmierć nic nie kończy i kiedyś będę mogła ją spotkać i posłuchać bo to co mamy najlepszego na tym świecie, otrzymany dar zabierzemy ze sobą...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.