Facebook Google+ Twitter

Za co płacimy abonament RTV?

Za co płacimy abonament radiowo-telewizyjny i co z tego mamy my, telewidzowie i słuchacze?

 / Fot. W24Abonament radiowo-telewizyjny to temat kontrowersyjny i budzący dużo emocji. Przeglądając programy telewizyjne, nie trudno się zorientować o ich mizernej jakości - przeważają powtórki i powtórki powtórek, za to wybór w reklamach jest dosyć spory. Przeciętny telewidz praktycznie jest skazany na kiepską jakość. Wszelakie programy z udziałem polityków i innych "gwiazd" to nic, tylko przeważnie te same gadające o niczym głowy, filmy, powtórki starych produkcji z tłustych lat 70. i 80. ubiegłego wieku, kiedy to państwo finansowało całość produkcji telewizyjnych.

Obecnie telewizja pobiera opłaty za to, co już nam dawno sprzedała i sprzedaje / Fot. W24 ten sam produkt od wielu lat - to tak, jakby ktoś kupił lodówkę i co roku za nią płacił pełną odpłatność.

Narzekania i lament na brak środków finansowych w telewizji to standard. Za to prezesi i upadłe gwiazdy mają pełne portfele. Należy się zastanowić czy telewizja publiczna będzie utrzymywać się z reklam czy z abonamentu,
bo ja za reklamy nie mam zamiaru płacić lub za powtórki powtórek filmów wszelakich z ubiegłego stulecia.

Najlepiej tę instytucję sprywatyzować i do roboty panie i panowie redaktorzy oraz prezesi!

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

telewidz
  • telewidz
  • 24.02.2012 17:45

Piotr Wierzbicki Dzisiaj 10:50 albo tutaj Piotr Wierzbicki Dzisiaj 10:57, pisze ironicznie o TV publicznej .
Zachęcam wpisać takie hasło i sobie odpowiedzieć co to jest za telewizja dla pana Kamela :
Ferrari to szmelc !Kamel ma królewska limuzynę za kosmiczne pieniądze .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Państwo i nasze podatki oraz abonament płacony tylko przez mały procent odbiorców nie uratuje tego tonącego giganta zwanego telewizją publiczna po za tym to wiadomo że to tylko trąba propagandowa poszczególnych rządów każdej frakcji politycznej dosyć już utrzymywania tego molocha na glinianych nogach!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sprywatyzować? Znaczy zamiast ciągnąć zyski, to oddać za darmo naszą wspólną własność? Tak jest najłatwiej... Nie ma co telewizji prywatyzować tylko trzeba ją ZREFORMOWAĆ. Sprywatyzowanie na pewno nie uzdrowi sytuacji tylko zafunduje nam jeszcze jeden TVN czy Polsat... Czyli telewizję śmieciową za to z zyskiem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze niech się pan nie martwi o gwiazdy i prominentów to ludzie operatywni i na pewno sobie poradzą
a testy psychologiczne to najlepiej zostawić specjalistom lekarzom bo wątpię aby pan umiał sie tym posługiwać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stawiam Veto! Sprywatyzowanie spowoduje anoreksję u naszych prominentów i gwiazd! A tak?! Kasa jest bez większego wysiłku. Niech sobie lepiej żyją długo i szczęśliwie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak znajdę w swoich "rupieciach" test psychologiczny, to zademonstruję na "W24". Przekonacie się co to jest telewizja i do czego jest zdolna przy pomocy pokrętnych ludzi. A na "W24"?! No, już nie za bardzo. Tutaj nie ma już tych możliwości, choć "wszędzie są ludzie i ludziska".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.