Facebook Google+ Twitter

"Za hajs z podatków baluj - Sejm ma melanż" nowym hitem internetu [FILM]

Nie trzeba pisać długich komentarzy, by wyrazić swoją dezaprobatę ws. postawy polityków. Wystarczy, że zmontujesz krótki, sarkastyczny film, który wrzucisz potem na YouTube'a i możesz mieć przy okazji hit internetu!

 / Fot. Screen/YouTubeTak właśnie postąpił użytkownik "zniszczsystem" by wyrazić swoje zażenowanie postawą dzisiejszych parlamentarzystów. "Za hajs z podatków baluj - Sejm ma melanż" to gra, w którą zamieszani są wszyscy podatnicy. Sejm bawi się niestety na nasz koszt.

Politycy nie muszą przejmować się niczym, natomiast mogą do znudzenia korzystać z wszystkich wygód tego świata - jeżdżą drogimi autami, chodzą do drogich knajp, a nawet mogą zakryć swoją prawdziwą tożsamość pod "fajnym" pseudonimem.

Po co zajmować się Amber Gold skoro za miesiąc można zrobić następny przekręt? Wszystkich da się uciszyć, natomiast ty nie musisz nic robić. Ważne, że na nich płacisz. W "zabawę" wmieszani są wszyscy: Tusk, Wałęsa, Kaczyński, Kalisz, Sikorski, Gronkiewicz-Waltz, a nawet znudzona swoją poprzednią postacią posłanka Anna Grodzka. Zabawa dla nich trwa nadal, natomiast ty, drogi podatniku, za tę "fikcyjną grę" płaciłeś, płacisz i będziesz płacił!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Podatki musisz podatniku płacić - to obowiązek. Natomiast polityków nie musisz wybierać, bo oni wybierają się sami w takich warunkach jakie mamy w Polsce. Masz tylko iść do urny wyborczej i wrzucić karteczkę, czyli wybrać talię. To nie ma znaczenia, jaka to będzie talia. Dobrze by tylko było, aby karty nie były "znakowane".... Natomiast na tasowanie kart i rozdawanie nie masz podatniku najmniejszego wpływu, bo Ty się na tym nie znasz...

Tu trzeba fachowej wiedzy do rządzenia, aby wybrać takich specjalistów jak Belka, Rostowski czy Balcerowicz, to oni cię urządzą... a właściwie można powiedzieć - już urządzili... Teraz spoglądają na nas jak na frajerów i śmieją się do łez. Balcerowicz, to nawet liczydło włączył i mierzy co między innymi sam sknocił.

Ciekawy kraj, ciekawi ludzie. A najciekawsza jest cierpliwość ofiar, czyli podatników.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.