Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10997 miejsce

Za nami VII Dni Papryki w Klwowie

Już siódmy raz mieszkańcy miejscowości Klwów w województwie mazowieckim bawili się na Dniach Papryki, które odbyły się 14 sierpnia.

Justyna Panfilewicz - Nowa wokalistka grupy Ich Troje / Fot. Mariusz BańkowskiW tym roku uroczystości miały nieco inny charakter. Głównym celem organizatorów było pozyskanie funduszy na pomoc poszkodowanym plantatorom papryki. W połowie lipca większość tuneli, w których rośliny wegetują, została zniszczona przez huragan.

Impreza wystartowała o godz. 14 i trwała do późnych godzin nocnych. Występy gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej przeplatane były z licytacjami przedmiotów oraz konkursami z nagrodami. W tym roku wystąpili: Janusz Laskowski, zespół The Postman (nawiązujący do twórczości The Beatles), Masters, Paulla oraz grupa Ich Troje z nową wokalistką na czele - Justyną Panfilewicz. Z ciekawostek wymienić należy strój estradowy Michała Wiśniewskiego (skórzana kurtka i spodnie), które zostały sprzedane na drodze licytacji za 3 tys. zł. Nie zabrakło stoisk z regionalnymi przysmakami oraz ludowym rękodziełem.

Imprezę poprowadził Krzysztof Ibisz.Paulla (właściwie Paula Ignasiak) / Fot. Mariusz Bańkowski

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich jak Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

zenek kalita
  • zenek kalita
  • 16.08.2011 17:37

liter poszed na łeb i mało bylo !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stasiek Rogalski
  • Stasiek Rogalski
  • 16.08.2011 17:10

ten Ibisz to potrzebny jak papryce kółka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety, imprezy nie uświetnili Red Hot Chili Peppers.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.