Facebook Google+ Twitter

Za nami XVII Targi Motoryzacyjne w Lublinie

Miniony weekend był dla miłośników motoryzacji wielkim świętem. Wszystko z powodu imprezy motoryzacyjnej: XVII Targów Motoryzacyjnych AUTOSALON 2011 Tuning i Car Audio BASS&TUNING SHOW 2011, która odbyła się w dniach 2-3 kwietnia 2011 r.

Uwagę przyciągały nie tylko pojazdy / Fot. Elżbieta RubiecNa największych we wschodniej Polsce targach motoryzacyjnych można było zapoznać się nowinkami branży car audio i ofertami usług motoryzacyjnych, a także nabyć wszelkiego rodzaju akcesoria motoryzacyjne i tuningowe. W imprezie brało udział ponad 50 wystawców, więc każdy fan motoryzacji mógł znaleźć coś dla siebie - nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć, popróbować i posłuchać wszystkiego, co związane z tą dziedziną. Na przybyłych czekały samochody osobowe i dostawcze, motocykle, skutery i quady, democary z najnowszymi systemami car audio, elementy elektroniczne, usługi w zakresie leasingu, kredytów, ubezpieczeń, oleje, tuning mechaniczny i optyczny oraz wiele innych atrakcji. Zainteresowanie targami było ogromne. Tych, którzy chcieli dostać się do środka, czekała długa kolejka, ale było warto dostać się do wielkiej hali wypełnionej warkotem silników i najnowszymi cackami na dwóch lub czterech kołach. By sprostać oczekiwaniom zwiedzających i w pełni nacieszyć ich zmysły, organizatorzy zadbali o motoryzacyjne premiery 2011 roku. Pojawiły się zatem Nowy Ford Grand C-MAX, Nowy Ford Focus, Nowy Ford C-MAX, Nowy Chevrolet Orlando, Nowy Opel Merita, Nowy Opel Astra Sports Tourer, Nowy Chevrolet Captiva, Suzuki Kizashi 4WD Sport.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcyDużym zainteresowaniem cieszyły się min. samochody stuningowane, co dla miłośników Miłośnicy czterech kółek mieli co oglądać / Fot. Elżbieta Rubiecmocnego, głośnego brzmienia i nietypowego wyglądu było wielką gratką. Oprócz tego wystawcy postarali się o samochody rajdowe i drifftowe, motocykle i auta zabytkowe, motocykle rajdowe i wiele innych pojazdów, które można było osobiście obejrzeć w środku i usiąść za kółkiem. Wielu chętnie korzystało także z symulatorów.

Targom towarzyszyły też inne imprezy: pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zawody tuningowe i car audio w kilku konkurencjach, pokazy i konkursy dla zwiedzających, w których do wygrania były min. kupony upoważniające do bezpłatnego skorzystania z Krytych Torów Kartingowych i inne gadżety. Ponadto, dzięki dwóm halom wystawienniczym, Autosalon 2011 był dla zwiedzających okazją do zapoznania się w większym zakresie z ofertą samochodów nie tylko osobowych, ale też np. quadów czy skuterów. Zwiedzali wszyscy - duzi i mali - a poza halą na terenie otwartym, na przybyłych czekały ekspozycje aut Stec Ralliart startujące min. w WRC. Systemy nagłaśniające robiły wrażenie, dźwięk silników pobudzał wyobraźnię, a wystawcy prezentowali niejednokrotnie ciekawe stylizacje samochodów.

Kolejna edycja AUTOSALONU połączonego z BASS&TUNING SHOW przyciągnęła do lubelskiej hali tłumy miłośników pięknych aut i motocykli, niektórzy przybyli z ciekawości, inni - zaznajomieni z motoryzacyjnymi nowinkami - z radością cieszyli oko wymuskanymi pojazdami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.