Facebook Google+ Twitter

Za nic miał przepisy. Kto mu dał prawo siedzieć za kierownicą ?

W kilka minut popełnił wiele wykroczeń drogowych wycenionych przez świnoujskich policjantów na 27 punktów karnych. Wszystko wskazuje, że naruszał przepisy z pełną świadomością.

 / Fot. Archiwum KMP ŚwinoujścieMundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu podczas patrolowania miasta, na ulicy Grunwaldzkiej zwrócili  / Fot. Wikipediauwagę na kierującego samochodem, który nie zastosował się do znaku poziomego "podwójna linia ciągła" oraz znaku "nakaz jazdy z prawej strony znaku".

Następnie wyprzedził inny pojazd na przejściu dla pieszych oraz skrzyżowaniu i nie sygnalizując kierunkowskazem skręcił w ulicę Rybaki.

Stróże prawa zatrzymali szaleńca. Za kierownicą siedział 28-letni mieszkaniec Świnoujścia. Pojazd, którym poruszał się mężczyzna nie posiadał ważnych badań technicznych, w związku z czym został zatrzymany dowód rejestracyjny.

 / Fot. Archiwum KMP Świnoujście- Teraz przyczyny swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze wyjaśniać będzie będzie przed Sądem, gdzie został skierowany wniosek o ukaranie - powiedziała st. asp. Barbara Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

Za popełnione wykroczenia świnoujścianinowi grozi kara grzywny do 5 tys. zł, a przede wszystkim cofnięcie uprawnień do kierowania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.