Facebook Google+ Twitter

Za okładkę z nagą Kotecką przed sąd

Wczoraj na stronach internetowych Telewizji Polskiej pojawiło się oświadczenie Patrycji Koteckiej, która napisała, że pozwie "Super Express" do sądu za umieszczenie jej nagiego zdjęcia sprzed 11 lat na okładce piątkowego numeru.

Zdjęcie zamieszczone przez redakcję "Super Expressu" zostało wykonane do artykułu na temat raka piersi i badania metodą biopsji, który został zamieszczony w tygodniku Naj.

- Ocenienie mnie jako dziennikarza przez pryzmat tego zdjęcia, oderwanie go od artykułu o tematyce medycznej i umieszczanie tytułu "Naga prawda o Patrycji Koteckiej" jest nieetyczną manipulacją i ewidentnym naruszeniem moich dóbr osobistych - napisała w swoim oświadczeniu Patrycja Kotecka, wiceszefowa Telewizji Polskiej.

Będzie to już kolejny pozew Koteckiej o naruszenie dóbr osobistych. Niecały tydzień temu poinformowała ona, że pozwie do sądu "Dziennik" za publikacje artykułu na temat nacisków na reporterów Wiadomości, aby przygotowywali materiały kompromitujące PO. Publikacja Dziennika powstała na podstawie relacji byłego reportera TVP.

W obu przypadkach Kotecka może liczyć na pomoc ze strony TVP.
Czytaj też Zwierzaczki Koteckiej w laptopie Ziobry
Super Express zapłaci 50 tys. odszkodowania za zdjęcie nagiej Koteckiej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 11.12.2007 09:30

Ta blizna to po lobotomii ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • R S
  • 08.12.2007 21:37

Niesamowicie wkurza mnie obłudne twierdzenie, że Polskie Radio, TVP są w rekach PiS.

By PiS mógł realnie przejąć te ośrodki medialne musiałby wywalić na bruk prawie wszystkich, czyli co najmniej kilkanaście tysięcy ludzi. Całą tę lewacką mafię która pracuje w mediach publicznych, a następnie obsadzić swoimi ludźmi. I tu powstaje zasadnicze pytanie, zakładając, że jakimś cudem udałoby się ich zwolnić łamiąc przepisy. Skąd wziąć swoich ludzi gdy Uniwersytety opanowane przez lewacką mafię produkują na potęgę wypranych z mózgów dyspozycyjnych piesków? A tzw kadry elyty dziennikarskiej zdobywają szlify pod czujnym okiem ojca Michnika?

Wiec przestańcie obłudnicy lać krokodyle łzy, bo dobrze wiecie, że to wy realnie macie w swych łapach praktycznie wszystkie media w Polsce! I te publiczne i te prywatne! I to wy bezkarnie pierzecie ludziom mózgi na okrągło przez 24h/dobę każdego dnia już od chwili narodzin każdego człowieka! I nikt inny tylko wy, obłudni, dyspozycyjni reżimowi dziennikarze pozbawieni zasad, honoru, etyki dziennikarskiej stosujecie metody Geobellsa by całkowicie otumanić ludzi, serwując im na okrągło tę opiumową papkę medialną!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.