Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29728 miejsce

Za przejazd autostradą A4 będzie można płacić kartą

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-10-19 07:43

Według zapewnień zarządzającej autostradą A4 Katowice-Kraków spółki Stalexport Autostrada Małopolska SA, jeszcze w tym roku za przejazd będzie można zapłacić kartą, tak jak prawie już w każdym sklepie i na podobnych zasadach.

fot. Wojtek Wilczyński/Słowo Polskie Gazeta WrocławskaWystarczy wystukać swój PIN i czekać na potwierdzenie transakcji. Ale też z takimi samymi, jak przy innych kasach problemami, gdzie niekiedy, przy przeciążeniu połączenia, czeka się na rachunek bardzo długo. Dlatego koncesjonariusz A4 wprowadza tę usługę, ale nie liczy na jej zbytnią popularność. SAM przygotowuje też dla kierowców inne niespodzianki. Chodzi o kolejne remonty.

W 2007 r. ma rozpocząć się naprawa nawierzchni na odcinku 20 km w każdą stronę i modernizacja 8 mostów. Koncesjonariusz zapewnia, że z ruchu wyłączonych będzie tylko 9 km jezdni i że nie będzie korków. To ma gwarantować wynajęta specjalnie do zaprojektowania zwężeń na autostradzie firma. Rozpoczęte już w tym roku remonty na A4 dotyczy w sumie 61 kilometrów nawierzchni. Jej wymiana ma potrwać do 2009 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.