Facebook Google+ Twitter

Za trzy dni zniknie Islandia!

Jeszcze tylko przez trzy dni będziemy mogli podziwiać krainę ognia i lodu na zdjęciach Mai Husko. Wystawa czynna będzie do końca kwietnia w Światowidzie przy ul. Sempołowskiej 54 a. „Islandzka opowieść” to podróż na atlantycką wyspę marzeń.

plakat / Fot. materiały promocyjneMaja Husko po raz kolejny wystawiła swoje zdjęcia we Wrocławiu, po ostatnim ciepłym przyjęciu jej twórczości, można było się spodziewać, że autorka postanowi powtórzyć ekspozycję specjalnie dla wrocławskich fanów. Wernisaż był równie wyjątkowy jak sama Islandia – usłyszeliśmy koncert poezji śpiewanej, wzięliśmy udział w dyskusji panelowej „Czy fotografia może być sztuką wysoką?” Wnioski? Zdjęcia to też najwyższa forma kultury, czego dowodem są właśnie zdjęcia Mai Husko. Fotografka w latach 1998-2002 studiowała w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, na Wydziale Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii. Obecnie współpracuje z kwartalnikiem "Moda i Styl" oraz anglojęzycznym tygodnikiem "The Warsaw Voice" (suplement dolnośląski "The Wrocław Voice"). Od czterech lat jest licencjonowanym pilotem paralotni. Największe pasje to podglądanie i utrwalanie życia w kadrze.

Wystawiono 50 wspaniałych zdjęć, część z nich znamy już z wystawy w OKSiRze na wrocławskim Rynku, lecz nowe fotografie przyniosły ze sobą nowe emocje i pochwały ze strony zwiedzających. Byłem pod wrażeniem wymowności zdjęć, mogłem odczuć tęsknotę Mai Husko za Islandią, za jej arkadią. Już wcześniej pisałem na łamach Wiadomości24.pl o tych dziełach sztuki, ale jeszcze raz pragnę wszystkich zachęcić do wybrania się do Ośrodka Działań Twórczych Światowid. Polecam i gwarantuję 100 procent satysfakcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nastraszyłeś mnie, Sebastianie, mam tam rodzinę. Ale żal rozumiem, więc plus. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.