Facebook Google+ Twitter

Za tydzień do rozdzielenia 450 złotych za materiały newsowe

Dziś, podobnie jak w zeszłym tygodniu, nie przyznaliśmy nagrody dla najlepszego tekstu newsowego, w związku z tym 150 złotych przechodzi na poczet przyszłych materiałów. W następny poniedziałek do rozdzielenia pośród Autorów będzie 450 złotych.

To, że nie przyznaliśmy nagrody nie oznacza, że w zeszłym tygodniu mieliśmy tekstową "posuchę". Wręcz przeciwnie! Wysłaliście do nas masę świetnych materiałów, część z nich chcielibyśmy polecić szczególnie uwadze czytelników:

1. Trzy doskonałe materiały lokalne wysłali do nas Łukasz Kłosiński, Radosław Zawadzki i Robert Wejszewski.

2. Ogromne brawa dla Adama Sęczkowskiego i Arkadiusza Urbanowicza, którzy wspólnie donosili o wydarzeniach dziejących się podczas siatkarskich mistrzostwach Europy kobiet. Adam pisał świetne relacje, a Arkadiusz prezentował doskonałe zdjęcia.

3. Warto zwrócić uwagę na inicjatywę Elżbiety Świączkowskiej, która stworzyła autorską galerię zdjęć intrygujących, śmiesznych, ciekawych i dziwacznych.


4. Na koniec wspomnimy Damiana Leciaka. W imieniu Wiadomości24.pl nawiązał on współpracę z klubokawiarnią Duquesa w Częstochowie. To kolejne miejsce przyjazne dziennikarzom obywatelskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (60):

Sortuj komentarze:

Sądzę, że tylko jakieś jasne kryteria mogą w problemie wyboru dobrych...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aha.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdzie ja szkaluję Twoją osobę i podważam intencje?

Czy umiesz odpowiedzieć na proste pytanie? Skasowałaś je czy nie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasia czyli to nie Ty skasowałaś wczoraj moje i swoje posty w wątku założonym przez Tomka S., gdzie wkleja się linki do muzyki?

To nie jest trudne pytanie. Tak albo nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

mialo byc 450 zł a było 300?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasia nie chcę nas ani nikogo skłócać. Być może nawet ktoś chce nas skłócić. A może nie tylko nas ale i cały serwis. Zauważam takie działanie ale nie wiem kogo. Ja nie mam złych zamiarów i nie chcę się kłócić.

Jednak przyznaj to Ty skasowałaś moje i swoje posty z wątku "linki do muzyki"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz fakt, najlepiej, żebyśmy byli jednym obozem.

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

To cieszę się, ze nie odbierasz prawa do własnego zdania :) Jeżeli ktoś będzie miał chęci to będzie pisał tu czy w jakimkolwiek innym miejscu, niezależnie od rzekomego podkopywania-jak to ująłeś. Może się mylę, ale wychodzę z założenia, że każdy ma swój rozum, zdanie i spostrzeżenia – no chyba, że ktoś jest ubezwłasnowolniony.

Odnośnie adoracji to napisałem ogółem. Podzielmy się na obozy i będzie git, a wtedy dopiero na portalu wytworzy się atmosfera nie do zniesienia.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

*chóru :) miało być.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Kasia "A w oczy sobie w lustrze możesz spojrzeć?" Tak, w każdej chwili. Czemu w to wątpisz?

"<lol2> żenada, to Ty skasowałeś moje i swoje posty:-) A zaraz jak się wkurzę skasuję też te komentarze, bo bardzo nie lubię off topów:-)"

Odpowiedziałem Ci, że Twoich ani swoich postów nie kasowałem (poza zedytowaniem niechcący i nieumyślnie jednego Twojego posta za co przeprosiłem) a Ty zareagowałaś na to nie wiadomo czemu słówkiem 'rozpacz'. Po czym znowu musiałem Ci to tłumaczyć, po czym Ty znów zadajesz mi nie wiadomo skąd pytanie, cytuję '? :|". Rozumiem, że nie wiesz jak odpowiedzieć.

@ Livia "Adam, wybierałeś się na to spotkanie, że tak bardzo interesuje Cię skład?"

Napisałem wyżej (w pierwszym czy drugim poście) swoje spostrzeżenia na ten temat. Nie widzę powodu, żebym musiał się powtarzać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.