Facebook Google+ Twitter

Za "won stąd!" - Hofman to młokos a Niesiołowski do prokuratora

Od kilku dni poseł Stefan Niesiołowski nie znika z mediów. Według rzecznika PiS - Adama Hofmana - Stefan Niesiołowski napadł na dziennikarkę Ewę Stankiewicz. Za to co zrobił, jak się zachował w miejscu publicznym, może stanąć przed prokuratorem.

Sonda

Jak oceniasz zachowanie Stefana Niesiołowskiego?

Poseł PO Stefan Niesiołowski opuszcza Sejm po zakończeniu blokady przez związkowców z Solidarności / Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczPo piątkowym, awanturniczym posiedzeniu Sejmu i uchwaleniu ustawy emerytalnej z pracą do 67 lat, PiS zapowiada, że zrobi doniesienie do prokuratury w sprawie posła Stefana Niesiołowskiego, który obrażał dziennikarkę. A Ruch Palikota mówi, że złoży doniesienie o pobiciu przez związkowców "Solidarności" jednego z posłów tej partii.

Związkowcy z "Solidarności", w ramach protestu przeciw ustawie, blokowali wyjścia z Sejmu. Jak zapowiadali – tak czynili – po obradach nie wypuszczali posłów, którzy podnieśli rękę za podwyższeniem wieku emerytalnego, w tym Stefana Niesiołowskiego. I wtedy zaczęło się – posła chciała nagrać dziennikarka Ewa Stankiewicz. Poseł nie wyraził zgody. Wybuchła ostra wrzawa.

Od piątku poseł Stefan Niesiołowski nie znika z mediów. Zdaniem rzecznika PiS - Adama Hofmana - Stefan Niesiołowski napadł na dziennikarkę Ewę Stankiewicz. Za to co zrobił, jak się zachował wobec dziennikarki Ewy Stankiewicz, powinien być wyrzucony z Platformy – mówi Hofman w Radiu Zet. Zresztą wybryk Stefana Niesiołowskiego, jak dodaje rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, nie jest pierwszym tego typu. Adam Hofman dodaje, że jego partia złoży za to zajście doniesienie do prokuratury.

Ewa Stankiewicz jest dziennikarką blisko związaną z "Gazetą Polską Codziennie", jest m.in. współautorka dokumentalnego filmu "Solidarni 2010".

Telewizyjne kamery pokazują o co poszło w konflikcie Ewa Stankiewicz – Stefan Niesiołowski. Film obrazuje scenę sprzed Sejmu, kiedy po obradach posłowie próbowali wydostać się do domu. Wówczas Ewa Stankiewicz trzymając w dłoni kamerę, chciała nagrać z Niesiołowskim rozmowę.

Poseł Niesiołowski najpierw nie wyraził zgody na rozmowę z nią, potem zagroził, że rozbije jej kamerę, a w końcu próbował zasłonić obiektyw kamery, krzycząc i odpychając dziennikarkę. "Won stąd!" – rzucił groźnie – pisze dziennik.pl.

Poseł PO, Andrzej Halicki usprawiedliwiał kolegę partyjnego, mówiąc w Radiu Zet, że puściły mu nerwy. Przekonywał, że to była sytuacja, którą "należy zrozumieć. Mi też się zdarzyło, że goniący mnie dziennikarz wpadł do toalety i nawet nie przeprosił". Halicki przyznał też, że jest zdania, iż "Stefan Niesiołowski powinien reagować bardziej powściągliwie."

Andrzejowi Halickiemu z Platformy wtórował prezydencki doradca, prof. Tomasz Nałęcz - gość programu Moniki Olejnik w Radiu Zet – informuje wprost.pl. Według niego poseł Stefan Niesiołowski został sprowokowany do takiego zachowania.

Jak podkreślił, z dużą przykrością oglądał ten incydent z udziałem Stefana Niesiołowskiego. Halicki zaakcentował jednak, że bardzo szanuje go "za to, co zrobił dla Polski swoim życiem. W sposób oczywisty ktoś go postanowił sprowokować i to się udało" - powiedział prof. Nałęcz. I dodał, że to "nie ma usprawiedliwienia, bo parlamentarzysta z takim stażem powinien nie zareagować na tak prymitywną i tandetną prowokację".

Profesor Tomasz Nałęcz przyznał jednak: "Mówienie, żeby nie było miejsca dla Stefana Niesiołowskiego w demokratycznej polityce, to ja uważam, że to jest wybryk młokosa przy tym stole i tyle".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

kiler
 • kiler
 • 14.05.2012 15:09

Gdybym ja tam był; to Niesiołowski miałby wybite przednie "KŁY".

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 14.05.2012 12:06

Niech sobie sekta pisowska przypomni jak jeden z nich niejaki Kogut wyzywał sędziego meczu,na niego niech Adaś wazelina złoży doniesienie do ptokuratury.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zbycho
 • zbycho
 • 14.05.2012 08:02

sporadzam ranking pajacow pisowskich.mam problemy z ustaleniem kolejnosci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tuskolandczyk
 • tuskolandczyk
 • 14.05.2012 00:22

Jebać PO,jebać tuska,jebać bronka i
hołotę na nich głosującą.PO to POsrane gnoje.Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wielbicielka Jarusia
 • wielbicielka Jarusia
 • 14.05.2012 00:21

@roman koźmiński ,ty jesteś jednym z tych o którym się wypowiada Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński - wyznanie prawdy...
http://www.youtube.com/watch?v=d0-kP8ylsRk

Komentarz został ukrytyrozwiń
wert
 • wert
 • 14.05.2012 00:16

@roman koźmiński
Tak śpiewa twój geniusz intelektu POLSKI HYMN O to prezes PiS .
http://www.youtube.com/watch?v=EipqGBh3WBs

Komentarz został ukrytyrozwiń
głosujący
 • głosujący
 • 14.05.2012 00:08

@roman koźmiński 21:58 z 18 maja

Na tych typów bliźniaków nikt normalny nie zagłosuje .
http://www.youtube.com/watch?v=-RJUETGwBTA

Komentarz został ukrytyrozwiń
popapraniec
 • popapraniec
 • 14.05.2012 00:01

Coś hołota pisowska spac nie moze. hehehehe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bywa, że zbytnia powściągliwość nie jest wskazana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie nie, ale nie sądzę żeby zagłosowali akurat na PiS zamiast PO...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.