Facebook Google+ Twitter

Za żart na forum o "strzelaniu do kaczek" przed sąd?

"Kupiłem karabin, kropnę - i po kaczce" - napisał na regionalnym forum internauta z Konina. Jego - jak mówi - dowcip zbiegł się w czasie z wizytą w pobliskim Licheniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Nazajutrz posądzono go o zamiar zabicia prezydenta, a w jego domu pojawiło się czterech funkcjonariuszy.Ponieważ nie ma podstaw, by oskarżyć Piechockiego o zamiar zabicia prezydenta Kaczyńskiego, na razie może być oskarżony o wszczynanie fałszywego alarmu. - Ta sprawa będzie umorzona. - uspokaja kom. Purcel-Kalus. - Dokonaliśmy czynności wyjaśniających i sprawdzających. Nie ma podstaw, by kierować sprawę do sądu i oskarżać tego pana o cokolwiek, zwłaszcza, że on tu przyjeżdżał i wszystko wyjaśniał.

Paweł Piechocki na wszelki wypadek dodaje, że z myślistwem nie ma nic wspólnego. - Broni nie mam. Żadnej. I nie planuję kupić - zaznacza.

***

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawa pana Pawła Piechockiego będzie umorzona...

***

Swój żart na internetowym forum 36-letni Paweł Piechocki z Konina przypłacił nerwami, nieprzespanymi nocami i wizją, że już niedługo może oglądać kraj zza krat. Warto przypomnieć gorliwym funkcjonariuszom wszelkich władz IV RP, że we wrześniu i październiku faktycznie odstrzeliwanie kaczek jest dozwolone. Według terminarza Polskiego Związku Łowieckiego polować możemy m.in. na cyraneczki, krzyżówki, głowienki i czernice. Na kaczki dziwaczki też?Czytaj także:
Hip-hopowiec śpiewa, że chce zabić prezydenta Kaczyńskiego
Hukos odpowiada politykom nowym utworem
Niech sobie palną we własne łby!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

I w tym właśnie sęk, Adam, że temu dowcipnisiowi nic sie nie stało i nic mu nie grozi. Sprawdzili, ale nie poglądy , tylko realny zamiar. Realnego zamiaru nie było, tylko wyrażenie poglądu . I na tym sprawa sie skończyła . Ale jest pretekst do krzyku , ze żyjemy w kaczym państwie policyjnym
Na marginesie.
Najśmieszniejsze dla mnie jest w licznych polemikach ze mną to, że ciągle jestem brany tu za jakiegoś pisowca. A ja naprawdę z PiS nie mam nic wspólnego. Nawet na nich nigdy nie głosowałem. Staram sie tylko zachować minimum rozsądku i nie ulegać nasilającej sie histerii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

gajowymarucha jest to twoje zdanie. tyle napisze. nie jest mozliwe pisanie artykulu bez pisania z wlasnego punktu widzenia. mozna sie tylko starac byc obiektywnym i tutaj w tym artykule tak jest.

poza tym spojrz ile na roznych forach pisze sie smierc (i tutaj partie lub naziwska politykow opozycji obecnej). Ciekawe ze z takimi ludzmi nic sie nie robi. Jak ktos ma poglady kacze to moze sobie krzyczec "zabic tego i tego opozycjoniste". jak ktos ma inne poglady to od razu prokurator.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obiektywna musi być informacja. A mamy tu emocjonalne poplątanie informacji z zaangażowanym felietonem.Co do meritum - ciekaw jestem co zrobilibyście wy, krzyczący o paranoi i chorym kraju,na miejscu oficera dowodzącego ochroną prezydenta. Ja na jego miejscu sprawdziłbym, bo to jest jego praca.
Straciliście resztki obiektywizmu, oskarżacie o głupotę i oszołomstwo, wszystkich, którzy nie przyjmują z bezmyślnym entuzjazmem każdego antykaczego tekstu i poglądu. Wydaje sie wam , ze jesteście odporni na propagandę . To prawda, ale wasza odporność dotyczy wyłącznie propagandy kaczej. W obliczu propagandy antykaczej jesteście bezradni jak dzieci na lekcjach religii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paranoja!!! Niech się Pan trzyma panie Piechocki. Prawicowcy tak mają że są mali i zawistni i w kółko wszystko nagrywają i donoszą. Inaczej nie umieją.

ossad kto ci nagadał bzdur że dziennikarstwo musi być obiektywne?

WON Z tzw IV RP

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.10.2007 23:50

Polska to chory kraj!!! Jak na ulicy napadną Cię, okradną czy też pobiją to policjanta nie uświadczysz, ale jak na forum w porywie emocji wyrzucisz żale na sprawujących władze to aż 4-ch u drzwi zobaczysz. Ktoś powinien zacząć się leczyć i to na nogi..., bo na głowę pewnie już za późno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tym tekściku tak na maksa widać "obiektywizm" dziennikarski, że aż mnie zęby rozbolały. Jak na dział Cywilizacja to - skandal. Wnoszę o przenisienie do M3G!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jezusicku, to ja już od dawna powinienem siedzieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam juz nie wiem, naprawdę zwariowaliście czy tylko udajecie nawiedzonych ?. Co w tym złego, ze policja sprawdza takie rzeczy ? Skąd mogli wiedzieć czy to nie jakiś uzbrojony świr ? Sympatie polityczne nie powinny miec znaczenia przy ocenie takiej sytuacji. Policja zachowała sie profesjonalnie i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nowy początek czego? Lepszego państwa? Gdzie słowo "kaczka" jest na indeksie, bo MUSI oznaczać któregoś z bliźniaków? Ktoś tam ma paranoję i trzeba być na to przygotowanym. A może "kaczka" oznaczała kaczora DONALDA? No fakt - wówczas nikt by na to nie zareagował, bo po co? Przecież to opozycja.
Ja się zastanawiam dlaczego funkcjonują jeszcze fora o tematyce myśliwskiej - skąd wiadomo, że oni dyskutują o prawdziwych kaczkach? Trzeba się im przyjrzeć, terrorystom jednym.
Dziwne, że ci, co mówią, że histeryzuję, nie zauważyli cynizmu w moim poście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Władzunia sprawiedliwa walczy zaciekle z eks donosicielami wspolpracujacymi z eks władzą.
Wszystko jest w papierach mierzonych kilometrami pólek. Bo nie bylo internetu!
Teraz prowadzący nie muszą sie fatygowac, żeby zdobyc wyznanie, zeznanie a przede wszystkim doniesienie. Wystarczy siedzieć, klepać w klawiature a wiadomosci od nowej generacji "patriotów" same napłyną. Cóz za wygoda! I uszy na mrozie nie szczypią, i butów nie przemoczy zadna plucha, a i prazyć sie na słońcu nie trzeba.
Kompy lubią powietrze klimatyzowane.
Bromberek! nie histeryzuj, to tylko nowy początek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.