Facebook Google+ Twitter

Za żart na forum o "strzelaniu do kaczek" przed sąd?

"Kupiłem karabin, kropnę - i po kaczce" - napisał na regionalnym forum internauta z Konina. Jego - jak mówi - dowcip zbiegł się w czasie z wizytą w pobliskim Licheniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Nazajutrz posądzono go o zamiar zabicia prezydenta, a w jego domu pojawiło się czterech funkcjonariuszy.Ponieważ nie ma podstaw, by oskarżyć Piechockiego o zamiar zabicia prezydenta Kaczyńskiego, na razie może być oskarżony o wszczynanie fałszywego alarmu. - Ta sprawa będzie umorzona. - uspokaja kom. Purcel-Kalus. - Dokonaliśmy czynności wyjaśniających i sprawdzających. Nie ma podstaw, by kierować sprawę do sądu i oskarżać tego pana o cokolwiek, zwłaszcza, że on tu przyjeżdżał i wszystko wyjaśniał.

Paweł Piechocki na wszelki wypadek dodaje, że z myślistwem nie ma nic wspólnego. - Broni nie mam. Żadnej. I nie planuję kupić - zaznacza.

***

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawa pana Pawła Piechockiego będzie umorzona...

***

Swój żart na internetowym forum 36-letni Paweł Piechocki z Konina przypłacił nerwami, nieprzespanymi nocami i wizją, że już niedługo może oglądać kraj zza krat. Warto przypomnieć gorliwym funkcjonariuszom wszelkich władz IV RP, że we wrześniu i październiku faktycznie odstrzeliwanie kaczek jest dozwolone. Według terminarza Polskiego Związku Łowieckiego polować możemy m.in. na cyraneczki, krzyżówki, głowienki i czernice. Na kaczki dziwaczki też?Czytaj także:
Hip-hopowiec śpiewa, że chce zabić prezydenta Kaczyńskiego
Hukos odpowiada politykom nowym utworem
Niech sobie palną we własne łby!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

I w tym właśnie sęk, Adam, że temu dowcipnisiowi nic sie nie stało i nic mu nie grozi. Sprawdzili, ale nie poglądy , tylko realny zamiar. Realnego zamiaru nie było, tylko wyrażenie poglądu . I na tym sprawa sie skończyła . Ale jest pretekst do krzyku , ze żyjemy w kaczym państwie policyjnym
Na marginesie.
Najśmieszniejsze dla mnie jest w licznych polemikach ze mną to, że ciągle jestem brany tu za jakiegoś pisowca. A ja naprawdę z PiS nie mam nic wspólnego. Nawet na nich nigdy nie głosowałem. Staram sie tylko zachować minimum rozsądku i nie ulegać nasilającej sie histerii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

gajowymarucha jest to twoje zdanie. tyle napisze. nie jest mozliwe pisanie artykulu bez pisania z wlasnego punktu widzenia. mozna sie tylko starac byc obiektywnym i tutaj w tym artykule tak jest.

poza tym spojrz ile na roznych forach pisze sie smierc (i tutaj partie lub naziwska politykow opozycji obecnej). Ciekawe ze z takimi ludzmi nic sie nie robi. Jak ktos ma poglady kacze to moze sobie krzyczec "zabic tego i tego opozycjoniste". jak ktos ma inne poglady to od razu prokurator.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obiektywna musi być informacja. A mamy tu emocjonalne poplątanie informacji z zaangażowanym felietonem.Co do meritum - ciekaw jestem co zrobilibyście wy, krzyczący o paranoi i chorym kraju,na miejscu oficera dowodzącego ochroną prezydenta. Ja na jego miejscu sprawdziłbym, bo to jest jego praca.
Straciliście resztki obiektywizmu, oskarżacie o głupotę i oszołomstwo, wszystkich, którzy nie przyjmują z bezmyślnym entuzjazmem każdego antykaczego tekstu i poglądu. Wydaje sie wam , ze jesteście odporni na propagandę . To prawda, ale wasza odporność dotyczy wyłącznie propagandy kaczej. W obliczu propagandy antykaczej jesteście bezradni jak dzieci na lekcjach religii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paranoja!!! Niech się Pan trzyma panie Piechocki. Prawicowcy tak mają że są mali i zawistni i w kółko wszystko nagrywają i donoszą. Inaczej nie umieją.

ossad kto ci nagadał bzdur że dziennikarstwo musi być obiektywne?

WON Z tzw IV RP

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.10.2007 23:50

Polska to chory kraj!!! Jak na ulicy napadną Cię, okradną czy też pobiją to policjanta nie uświadczysz, ale jak na forum w porywie emocji wyrzucisz żale na sprawujących władze to aż 4-ch u drzwi zobaczysz. Ktoś powinien zacząć się leczyć i to na nogi..., bo na głowę pewnie już za późno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tym tekściku tak na maksa widać "obiektywizm" dziennikarski, że aż mnie zęby rozbolały. Jak na dział Cywilizacja to - skandal. Wnoszę o przenisienie do M3G!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jezusicku, to ja już od dawna powinienem siedzieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam juz nie wiem, naprawdę zwariowaliście czy tylko udajecie nawiedzonych ?. Co w tym złego, ze policja sprawdza takie rzeczy ? Skąd mogli wiedzieć czy to nie jakiś uzbrojony świr ? Sympatie polityczne nie powinny miec znaczenia przy ocenie takiej sytuacji. Policja zachowała sie profesjonalnie i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nowy początek czego? Lepszego państwa? Gdzie słowo "kaczka" jest na indeksie, bo MUSI oznaczać któregoś z bliźniaków? Ktoś tam ma paranoję i trzeba być na to przygotowanym. A może "kaczka" oznaczała kaczora DONALDA? No fakt - wówczas nikt by na to nie zareagował, bo po co? Przecież to opozycja.
Ja się zastanawiam dlaczego funkcjonują jeszcze fora o tematyce myśliwskiej - skąd wiadomo, że oni dyskutują o prawdziwych kaczkach? Trzeba się im przyjrzeć, terrorystom jednym.
Dziwne, że ci, co mówią, że histeryzuję, nie zauważyli cynizmu w moim poście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Władzunia sprawiedliwa walczy zaciekle z eks donosicielami wspolpracujacymi z eks władzą.
Wszystko jest w papierach mierzonych kilometrami pólek. Bo nie bylo internetu!
Teraz prowadzący nie muszą sie fatygowac, żeby zdobyc wyznanie, zeznanie a przede wszystkim doniesienie. Wystarczy siedzieć, klepać w klawiature a wiadomosci od nowej generacji "patriotów" same napłyną. Cóz za wygoda! I uszy na mrozie nie szczypią, i butów nie przemoczy zadna plucha, a i prazyć sie na słońcu nie trzeba.
Kompy lubią powietrze klimatyzowane.
Bromberek! nie histeryzuj, to tylko nowy początek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.