Facebook Google+ Twitter

Zaadoptuj kardynała. Modlitwa pomoże?

Hulając w internecie, codziennie można trafić na strony, których merytoryczna zawartość jest mocno wątpliwa.

 / Fot. Wikimedia CommonsIch przeglądanie kompletnie nic nowego nie wnosi, a przeciętny internauta zastanawia się, w jakim celu ktoś zadał sobie trud jej stworzenia i utrzymania.

Taką stroną jest strona adoptacardinal.org, czyli, ni mniej, ni więcej, jak zaadoptujkardynala.org.

Twórcy strony namawiają gorąco do odmawiania modlitwy w intencji wyboru ulubionego kardynała na następcę Benedykta XVI. Modlitwa ma sprawić, aby ten właśnie, a nie inny kardynał został kolejnym papieżem.

Nie jest to jednak anonimowe. Modlitewnej adopcji można dokonać po uprzednim podaniu imienia , nazwiska oraz adresu internetowego.

Przyznaję, że nie rozumiem tego przedsięwzięcia, ale jestem pewna, że czytelnicy W24 oświecą mnie w tym temacie.

A więc:zanim klikniesz przycisk znajdujący się poniżej, pomódl się przez chwilę do Ducha Świętego, by wybrał on kardynała, który szczególnie potrzebuje Twojej modlitwy. Modlitwa ważna jest do trzech dni od zakończenia konklawe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Módl się o wybór kardynała, po uprzednim podaniu imienia, nazwiska i adresu internetowego to nic innego, jak tylko poszukiwanie przez specjalistów od czyszczenia kont bankowych, takich wiernych modlitewników, którzy gotowi są przystać na każdą, nawet najpodlejszą propozycję różnej maści internetowych cwaniaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W sumie wełniany kocyk się przydaje jak w kościele są przeciągi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za głosowanie otrzymasz nagrodę po śmierci a ten, na którego będziesz głosować dostanie ją za życia... religia to najlepsza polityka wyzyskiwania naiwnych... pracuj na kapłana a Bóg ci odpłaci po śmierci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No własnie, pewnie o to chodzi. Zagłosuję na mojego faworyta ( tego na obrazku) , a później bedą mi wciskać wełniany kocyk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozyskiwanie danych osobowych to teraz jest intratny interes. Imię, nazwisko i adres mailowy można sprzedać za drobną gotówkę. A dane 259889 osób już za całkiem sporą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Strony takie służą zawsze temu samemu... wzbogacaniu się na naiwności ludzi mających nadzieję, że po śmierci będą mieli lepiej w zamian za pracę dla tych, którzy im to obiecali.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.