Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7789 miejsce

Zabawa z playbacku: Sylwester z Jedynką już nagrany

 • Źródło: AKPA
 • Data dodania: 2006-12-15 10:06

Noworoczny program TVP oraz firmy Rochstar - Sylwester z Jedynką to już tradycja. Co roku Telewizja Polska zaprasza widzów do zabawy sylwestrowej, przed ekranem telewizora, by razem z plejadą polskich gwiazd przywitać nowy rok.

I w tym roku nie zabraknie atrakcji. Producenci tegorocznego Sylwestra z Jedynką postanowili „zabrać” wszystkich widzów do… Londynu z lat 60. i tam bawić się do rana przy takich przebojach jak: „Englishman In New York”, „Rivers of Babilon”, „Amarillo”, „Copacabana”, „Can’t get you out of my head”, „Rock DJ”, „Nine million bicycles i Bejing” i wielu wielu innych – w wykonaniu, jak zwykle, samych gwiazd. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Tej nocy zaśpiewają dla nas: Kasia Kowalska, Marysia Sadowska, Piasek, Big Stars, Piotr Cugowski, Maciej Silski, Małgorzata Ostrowska, Paweł Kukiz, Kasia Cerekwicka, Ania Dąbrowska i Ewelina Flinta.

Na planie sylwestrowego programu, które miało miejsce w warszawskim Centrum EXPO, panowała iście szampańska atmosfera. Sceneria przypominała ogromny namiot cyrkowy, w środku którego stała okrągła arena. Tuż obok znajdował się bar za którym, oprócz barmana prezentującego niecodzienne, niemalże cyrkowe techniki „produkcji” drinków, obecny był gwiazdor wieczoru – wiecznie wyluKasia Cerekwicka Fot. Jacek Kurnikowski/AKPAzowany Borys Szyc.

Aktor będzie tym razem pełnił rolę gospodarza nocy sylwestrowej, rolę, która bez wątpienia przypadła mu do gustu: „Tego jeszcze nie było! Scenografia zrobiła na mnie naprawdę ogromne wrażenie, bo czuję się tutaj jak w objazdowej knajpie. Szkoda tylko, że drinki nie są prawdziwe…” – powiedział Borys. Drewniany Namiot, w którym odbyło się nagranie programu, producent wykonawczy firmy Rochstar - Rinke Rooyen, sprowadził aż z Nowego Yorku, gdzie konstrukcja służyła do tej pory jako… pub!

Każda z gwiazd przed występem, wjeżdżała na plan zabytkową, angielską limuzyną,Kasia Kowalska Fot. Jacek Kurnikowski/AKPAPiotr Cugowski, Ewelina Flinta, Maciej Silski, Małgorzata Ostrowska Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA gdzie z kieliszkiem szampana, czekał na nich gospodarz. Mimo iż niektóre ujęcia powtarzano nawet pięć razy, to, jak stwierdził producent: „Było warto, bo efekt będzie piorunujący”…

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

pawel
 • pawel
 • 04.01.2012 20:08

albo ktoś morze zna link do tego wykonania???

Komentarz został ukrytyrozwiń
pawel
 • pawel
 • 04.01.2012 20:07

Ja natomiast mam pytanie ,
jaki utwór wykonywał Piasek???? Tego wieczoru

Komentarz został ukrytyrozwiń
mdjpinvcad
 • mdjpinvcad
 • 13.07.2011 11:02

VOF5xH <a href="http://zyeumjfivesv.com/">zyeumjfivesv</a>, [url=http://ywpstfnzldkv.com/]ywpstfnzldkv[/url], [link=http://zsrdjalsefwx.com/]zsrdjalsefwx[/link], http://oxdvungjggbp.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń
kasia smopek
 • kasia smopek
 • 25.01.2011 19:38

Jaki tytuł miała piosenka, którą śpiewał Borys Szyc i Kasia wilk??

Komentarz został ukrytyrozwiń
Witax
 • Witax
 • 03.01.2011 00:42

Tam jeszcze śpiewał piękną piosenkę Marcin Jajkiewicz. Nie pamiętam jaką , ale bardzo mi się podobało......

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mariox
 • Mariox
 • 02.01.2011 21:30

jakie utwory spiewal Borys Szyc???

Komentarz został ukrytyrozwiń
cezi
 • cezi
 • 01.01.2011 16:36

pytanko czy to playback?

Komentarz został ukrytyrozwiń

I, do jasnej, Nowy Jork albo New York!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co za kolorowy rzyg. Jasne, że nie mamy drewna w Polsce, więc je trzeba sprowadzić z NYC. Wykonawcy?Jak kto się ceni... Wszystko sztuczne i max naciągane, nawet drinki. Co za transformejszyn szoł. Publiczna żenada w ramach abonamentu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.