Facebook Google+ Twitter

Zabawy z aparatem… na strychu i dachu…

Oto kolejna odsłona zabawy z aparatem mojej i kilku zapaleńców fotografii. Każdy z nas stał po jednej i drugiej stronie obiektywu. Miejscem, które tym razem wybraliśmy był strych i dach jednej z kamienic wrocławskich.

1 z 23 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Anna Kusak
Fot. Anna Kusak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Świetne zdjęcia! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Aniu za zaproszenie. Wiesz, jak u mnie ostatnio cięzko z czasem wolnym. Koniecznie muszę wygospodarować więcej "wolnych mocy przerobowych", bo przecież wciąż mamy jeszcze jeden zaległy temat do zrealizowania...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Jarku za tak szczegółowe uwagi.

Takich pomysłów jeszcze mamy mnóstwo, tylko czasu mało. Zapraszam Cię któregoś razu do udziału w naszej sesji :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysł na fotogalerię, ciekawy, oryginalny jak na portal informacyjny, ale i społecznościowy w pewnym sensie też, więc według mnie, umieszczenie tego typu galerii w Wiadomościach 24.pl, jest jak najbardziej trafionym pomysłem. Taka miła odskocznia od codzienności.

Podczas wykonywania sesji foto, warto być perfekcjonistą i dopracować na maxa wszystkie szczegóły zdjęcia, zwłaszcza, że jest na to więcej czasu, niż np. podczas wykonywania zdjęć reporterskich.

Trochę więcej uwagi poświęciłbym techniczno-kompozycyjnym szczegółom kadru. Centralny punk kadru, wbrew pozorom jest tym najmniej ciekawym miejscem w prostokątnym obrazku. Warto zadbać o szczegóły tła, lub wręcz wyeliminować je małą głębią ostrości, pomagają w tym dłuższe ogniskowe i bardziej otwarta przysłona. Więcej zagrałbym głębią ostrości podczas wykonywania zdjęć na dachu oraz dodatkowo światłem i cieniem, podczas ujęć pod dachem. To tyle moich skromnych uwag, ale i tak uważam, że większość zdjęć jest naprawdę ciekawych, modelki ładne i zmysłowe ( nawet w ubraniach;-)) a Ty Aniu, zrealizowałaś kolejny, ciekawy, fotograficzny pomysł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmmm... powiem Ci, że w zupełności nie zwróciłam na to uwagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miłe w dotyku i dla oka :)

nie chcę by zabrzmiało to jak czepianie się ale zwróciłbym większą uwagę na drugi plan. Chodzi o te kominy w tle - dziwnie to wygląda jak wystają komuś z głowy :DDDD - ale to tylko moje zdanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ładna, ciekawa galeria.
Mam podobny strych ale nie przyszło by mi do głowy zrobić tam sesji zdjęciowej. Poza tym brakowało by mi jeszcze takich ślicznych modelek. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja uważam, że dobrze, że możemy tu czasem zobaczyć coś nieinformacyjnego. Cała galeria ciekawa i z pomysłem, najbardziej podoba mi się fotka z zegarkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.06.2009 23:42

Bardzo ciekawe, jakby zdjąć te ciuchy....

Komentarz został ukrytyrozwiń

dlatego od razu napisałem, żeby tego nie traktować jako atak na Ciebie.
Mówisz, że chcesz się szkolić to może lepiej wrzucić na jakieś forum fotograficzne, gdzie mozesz usłyszeć fachowe opinie. Ja kiedys uzywałem tego : http://www.fotogalerie.pl/

Po prostu mi nie pasują te zdjecia (tak samo jak budowli,krajobrazów itp.) to charakteru link Ale na szczęscie to nie ja tu rządzę ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.