Facebook Google+ Twitter

Zabiła i pożarła swoje dziecko - czy to możliwe?

W San Antonio miała miejsce jedna z najokrutniejszych zbrodni w historii. Matka najpierw poćwiartowała, a następnie zjadła mózg swojego trzytygodniowego synka.

Otty Sanchez / Fot. http://farm3.static.flickr.com/2484/3766266635_2da433d574.jpgOtty Sanchez, chora psychicznie matka porąbała syna dwoma mieczami i nożem kuchennym.

Martwy chłopiec był obdarty ze skóry, a z jego główki, która spadła na podłogę, wyciekały resztki mózgu. Morderczyni siedziała na łóżku, z ręki do ręki przekładając wnętrzności synka. Do ust i policzków miała przyklejoną skórę noworodka - czytamy na strone se.pl.

Kobieta próbowała po wszystkim popełnić samobójstwo. Gdy znaleźli ją policjanci miała na brzuchu rany po nożu, starała się także przekonać fukncjonariuszy, iż do zbrodni namawiał ją szatański głos.

Najbliższą przyszłość Otty spędzi w zakładzie psychiatrycznym, ojciec dziecka Scott Buchholtz domaga się kary śmierci dla swojej partnerki.

Źródło: se.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

nelka
  • nelka
  • 31.08.2011 21:51

Powinno się wprowadzić psycho - testy dla przyszłych rodziców w wieku od 18l+ a wcześniej ciemnotę należy uświadamiać o antykoncepcji o ciąży,bilogii,anatomii o uczuciach miłości i opieki do dziecka nawet na sztucznych płaczących lalkach.Uświadomić odpoweidzialność za drugiego człowieczka,który takiego rodzica kocha bezinteresownie potem dzieci zaczynają odróźniać prawdziwą miłość od tej wymuszonej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ofuzfh
  • ofuzfh
  • 20.08.2011 23:41

jeden komentarz...
o ja pierdole!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szkoda Gadac...
  • Szkoda Gadac...
  • 29.07.2011 19:50

Ta kobieta jest straszna !
Jak można tak zrobic, to się po prostu w głowie nie mieści.. Jak można ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mogę pojąć tego świata !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.