Facebook Google+ Twitter

"Zabiłem człowieka" - dramatyczne wyznanie w internecie

"Zabiłem człowieka" - tymi słowami zaczyna się krótki filmik opublikowany cztery dni temu w serwisie Youtube. Nagranie jest przyznaniem się do winy. Matthew Cordle wyznaje w nim, że pod wpływem alkoholu zabił człowieka.

 / Fot. screen/youtubeMathew Cordle opowiada o tym, jak 26 czerwca br. będąc zupełnie pijanym spowodował wypadek, w którym zginął człowiek - Vincent Canzani. Sprawca początkowo ukryty jest za pikselową mozaiką, opowiada o okolicznościach w jakich doszło do tragedii, o tym, że prawnicy podpowiadali mu jak mógłby uniknąć odpowiedzialności. Stwierdza jednak, że nie chce w ten sposób zhańbić nazwiska swojej ofiary.

Ujawniając swoją twarz Cordle mówi, iż jest świadomy, że ten film daje prokuraturze wszystko, co jest potrzebne żeby go oskarżyć i skazać na wiele lat pozbawienia wolności. Nie chce on jednak unikać odpowiedzialności, zapewnia, że w razie procesu przyzna się do winy.
 / Fot. screen/youtube

Błagam was, nie prowadźcie samochodu po pijanemu


22-latek przestrzega, a wręcz błaga aby nie popełnić tego samego błędu co on - prowadzić samochodu pod wpływem alkoholu. "Nie zasłaniajcie się tymi samymi wymówkami co ja, że to tylko kilka mil, kilka piwek, że robiliście to nie raz i nic się nie stało.(...) To może kosztować czyjeś życie. Nie mogę przywrócić życia Panu Canzani, nie mogę wymazać swojego czynu. Ale wy możecie ocaleć, wasze ofiary mogą ocaleć" - kończy.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Czy jest możliwa jakaś osobista deklaracja nie będąca posądzoną o bycie "kampanią"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również miałem takie odczucie na początku, że to bardzo fajnie zrobiona kampania. Ale zanim to opublikowałem szukałem w sieci informacji, czy to nie jest jakiś "fake". Niby nie jest. Tu historia powstania nagrania http://becauseisaidiwould.com/saveyourvictim/.

Komentarz został ukrytyrozwiń

dokładnie....Kampania... bo taka drogą trafia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze zrobiony film - kampania przeciw pijanym kierowcom.
Dobitnie podane hasło :
Piłeś nie jedź! Dobre.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.