Facebook Google+ Twitter

"Zabiłem ukochanego" - wyznanie dziennikarza BBC

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-02-18 13:21

"Być może jest to dobry moment, by podzielić się sekretem, który ukrywałem przez długi czas. Kiedyś zabiłem kogoś.", takim wyznaniem Ray Gosling - siedemdziesięcioletni dziennikarz BBC zszokował widzów programu "Inside Out".

Ostatniej nocy w programie Inside Out Ray Gosling przyznał, że niegdyś zabił swojego, chorego na AIDS partnera. Podczas wyznania, dziennikarz był ukazany na tle cmentarza. Gosling zarysował przeraźliwy obraz sytuacji, w której musiał podjąć dramatyczną decyzję.

Jego partner znajdował się w szpitalu. Lekarze odebrali Goslingowi nadzieję. -Nie możemy już nic zrobić, mówił jeden z nich. Dziennikarz podkreślił, że w tym okresie jego partner czuł okropny ból. Jak dodał, obaj umówili się, że w przypadku gdy partner Goslinga będzie odczuwał straszliwy ból i nie będzie miał szans na wyleczenie, wówczas Gosling pomoże mu umrzeć.

-Powiedziałem do lekarza, żeby zostawił nas choć na chwilę. Lekarz wyszedł. Wziąłem poduszkę i przydusiłem leżącego na łóżku partnera, aż do momentu, gdy był martwy. Doktor wrócił. Stwierdziłem, że on odszedł. Nic więcej nie zostało powiedziane.

Po emisji programu w lokalnym programie, wiadomość rozeszła się po całej Anglii. Program był nagrywany w listopadzie, a BBC nie poinformowało odpowiednich służb zaraz po nagraniu. Rzecznik prasowy policji mówił: nie mieliśmy wiedzy na temat wyznania pana Goslinga, zanim zostało ono ukazane w programie BBC Inside Out. Obecnie kontaktujemy się z BBC i będziemy badać tą sprawę.

Pomoc w uśmierceniu drugiej osoby, nawet za jej zgodą jest w Anglii nielegalna, na podstawie Suicide Act z 1961 roku. Ray Gosling został aresztowany. Grozi mu 14 lat więzięnia.

Więcej informacji:
http://www.cnn.com/
http://www.independent.co.uk/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.