Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23688 miejsce

Ząbkowice Śląskie. Pijana matka imprezowała przez tydzień z niemowlakiem

W jednym z mieszkań w Ząbkowicach Śląskich odbywała się huczna zabawa. Impreza trwała prawie tydzień, została przerwana przez policję. W zabawie uczestniczyła pijana matka z 6-tygodniowym synkiem.

Jak podał serwis onet.pl do wtorku wieczorem trwała huczna zabawa w jednym z mieszkań w Ząbkowicach Śląskich. Zaniepokojona sąsiadka poinformowała policję o imprezie trwającej już prawie tydzień.

Funkcjonariusze przybyli na miejsce i zakończyli zabawę. Uczestniczyło w niej czterech mężczyzn i 30-letnia kobieta. Policjanci zauważyli leżące małe dziecko. W pomieszczeniu znajdowało się bardzo dużo dymu papierosowego, policja zadecydowała o wezwaniu pogotowia ratunkowego, które przewiozło niemowlaka do szpitala.

Matka dziecka nie dała się przebadać alkomatem, funkcjonariusze jednak widzieli, że kobieta jest pijana. Dopiero po spędzeniu 3-godzin w areszcie, zgodziła się przebadać. Alkomat wykrył 1,5 promila alkoholu.

Jak powiedziała Ilona Golec, oficer prasowy z ząbkowickiej policji, kobieta została przesłuchana dopiero w środę, kiedy wytrzeźwiała. Policja ustaliła, że kobieta nie była zameldowana w mieszkaniu, w którym odbywała się impreza. Przyjechała z dzieckiem do właściciela mieszkania. Mężczyzna nie jest ojcem dziecka. Kobieta piła alkohol od prawie tygodnia.

6-tygodniowy synek pijanej kobiety obecnie przebywa na obserwacji w szpitalu. Jego życiu niezagrażania niebezpieczeństwo. Lekarze przebadali chłopca, jego stan jest dobry. Nie zauważyli także śladów zaniedbań.

Oficer prasowy podał, że jeśli okaże się jednak, że matka swoim zachowaniem naraziła dziecko na utratę zdrowia lub życia, zostaną postawione jej zarzuty. Może grozić jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Panie Andrzeju dziękuje za ocenę mojego artykułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.