Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25779 miejsce

Zablokowana trasa nr 12/14. Tiry zablokowały jezdnię

Trasa nr 12/14 między Sieradzem a Łodzią została zablokowana. Drogowcy nie zadbali o należyty stan drogi, kierowcy samochodów ciężarowych nie mogą podjechać pod górę. Na miejsce dopiero docierają drogowcy, a utrudnienia w ruchu potrwają około 2 godzin.

No i po prawie 3 godzinach w samochodzie, ujrzałem pług, na trasie nr12/14 na wylocie z Sieradza w kierunku Łodzi. / Fot. Piotr AndrzejakZima zaatakowała, drogowcy jak zwykle nie przygotowali się należycie do tego, iż Sieradz-Górka Woźnicka, problemy z podjazdem. / Fot. Piotr Andrzejakspadnie śnieg. Całe miasto walczy z utrudnieniami w ruchu - na silne opady śniegu narzekają nie tylko kierowcy, ale i piesi. Naczelnik ruchu drogowego sieradzkiej policji, podkom. Grzegorz Będkowski powiedział, że od rana na terenie powiatu doszło do 4 kolizji, nie było żadnych Skrzyżowanie ul. Sienkiewicza i Warckiej, kolejna kolizja, nikomu nic się nie stało. / Fot. Piotr Andrzejakwypadków, ponad 2 godziny była zablokowana trasa krajowa nr 12/14 na Górce Woźnickiej.

Tiry stanęły w poprzek drogi, nie mogły podjechać pod wzniesienie. Jak poinformował W24.pl oficer dyżurny sieradzkiej straży miejskiej, do SM nie wpłynęły żadne skargi na to, iż są nieodśnieżone chodniki. Szef oddziału ratunkowego Andrzej Wiśniewski powiedział, że do godz. 15.25 mieliśmy już kilka skręceń, zwichnięć i jedno złamanie kończyny górnej. Kierowcom zostaje tylko bardzo ostrożna jazda i zwiększenie uwagi na drodze. Jak udało mi się ustalić w Sieradzu działa już jedna forma odśnieżająca posesje prywatne, nawisy śnieżne z dachów, sople i całe dachy z pawilonów wielkopowierzchniowych, a oto kontakt do pana Michała Kubickiego właściciela firmy 0-506-149-766

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.