Facebook Google+ Twitter

Zabójca czterolatki nie stanie przed sądem

58-letni morderca z Włocławka w marcu zabił siekierą małą Anię, w której zobaczył diabła. Teraz trafi do szpitala psychiatrycznego - podaje TVN24.

58-letni morderca z Włocławka w marcu zabił siekierą małą Anię, w której zobaczył diabła. Teraz trafi do szpitala psychiatrycznego - podaje TVN24. / Fot. tvn24.plW marcu bezrobotny Bogumił T. wraz z żoną, 46-letnia Grażyna, opiekowali się Anią, mieli za to zarobić 40 zł - czytamy w "Gazecie Wyborczej". - Około godz. 0.45 Bogumił T. zapukał do sąsiadki i zawiadomił ją, że "zabił diabła". Kobieta po sprawdzeniu, co się stało, wezwała policję - podaje gazeta. Mężczyzna miał we krwi ponad 2,8 promila alkoholu, jego żona "nie była w stanie dmuchnąć w alkomat".

Bogumił T. przyznał się do winy, jednak nie stanie przed sądem. - Mężczyźnie postawiono zarzut zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Sąd uznał jednak, że Bogumił T. jest niepoczytalny. Najprawdopodobniej czeka go leczenie psychiatryczne w zamkniętej placówce - jak podaje TVN24. Grażyna T. odpowie za bierne przyglądanie się zbrodni i nieudzielenie dziecku pomocy.

Natomiast rodzice Ani odpowiedzą za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowia. Starsze rodzeństwo dziewczynki w wieku 9 i 11 lat trafiło do domu dziecka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 29.09.2007 12:47

A może tak od razu..chorych psychicznie zrzucać ze skały?
Albo..do komory gazowej?
Zbrodnia straszna, ale popełniona przez chorego psychicznie czlowieka. Pod wpływem alkoholu. Niemającego świadomości tego, co czyni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co za różnica, czy dożywocie spędzi w zakładzie karnym, czy w psychiatryku, skoro będziemy musieli tego padalca utrzymywać. A skoro nie widać różnicy, to po co to hodować?

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekaw czy ci psychiatrzy co orzekali ze jest niepoczytalny taka sama diagnozę by postawili jak by im dziecko zabili choć im tego na pewno nikt nie życzy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaki szpital psychiatryczny? Od razu sucha wanna i po zawodach!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bo to news...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.