Facebook Google+ Twitter

"Zabójca" w teatrze Współczesnym w Warszawie. Bilety rozdane!

Na spektakl "Zabójca" w reżyserii Wojciecha Urbańskiego zaprasza w ramach naszej akcji Bilet za recenzję teatr Współczesny. Dla autorów Wiadomości24.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na 10 i 11 kwietnia, na godzinę 19. Otrzymują je: Daniela Rejewska (10 kwietnia) oraz Bogdan Jankowski (11 kwietnia).

 / Fot. Magdalena Hueckel, Teatr Współczesny"Wszystko zaczęło się od karcianego długu. Przegrana suma przekroczyła po wielokroć mizerne oszczędności studenta z prowincji. Wierzyciel wysłał więc dłużnika w drogę, aby w ramach rekompensaty ściągnął dług od innego dłużnika a w razie kłopotów… po prostu go zabił. Dla pewności, że nie ucieknie z odzyskanymi pieniędzmi, dał mu do towarzystwa swoją dziewczynę. Przypadkowo skojarzona para udała się w dziwną podróż … Sztuka ma oryginalną formę: jej młodzi bohaterowie swoją historię na zmianę relacjonują, przeżywają i analizują. Autor, zapytany czym można wytłumaczyć wielki sukces utworu, stwierdził, że „złożyło się na niego kilka elementów: niezwykła forma, miłosna historia, intrygująca fabuła, zajmujące i zabawne sytuacje(…) oraz dość istotne kwestie, nad którymi widz ma możliwość zastanowienia się.”

Prapremiera „Zabójcy” odbyła się w Moskwie na scenie Teatru.doc w roku 2010. Przedstawienie otrzymało nominację do nagrody Złotej Maski w kategorii Spektakl Małej Formy. Sztuka jest grana z wielkim powodzeniem na wielu scenach w Rosji. [mat. prasowy]


ALEKSANDR MOŁCZANOW
„ZABÓJCA” ( Ubijca )

Przekład – Alicja Chybińska
Reżyseria – Wojciech Urbański
Scenografia – Marta Zając
Muzyka – Dominik Strycharski
Reżyseria światła – Michał Głaszczka

OBSADA:
Oksana - Kamila Kuboth,
Mama - Maria Mamona,
Andriej - Mateusz Król,
Sieka - Michał Mikołajczak

Dla autorów W24, którzy mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie) oraz zadeklarują napisanie recenzji ze spektaklu, mamy dwa podwójne zaproszenia na 10 i 11 kwietnia.

Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia, do godziny 15.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Witam serdzecznie :) Na 11 kwietnia, bardzo chętnie bym się wybrał, chodź nie wiem czy po zabójcy wrócę. Jeśli jednak uda mi się tylko przeżyć, to recenzja gwarantowana :) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do teatru bardzo chętnie recenzja gwarantowana , bo jestem prawdziwą krytykantką i podobno mogłabym tym zarabiać na życie - termin odpowiada mi każdy jestem elastyczna !

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja to nawet zabiorę ze sobą żonę to prawdziwa miłośniczka kryminałów. Opiszę wam zabójcę a może nawet pobiorę mu odciski linii papilarnych

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.04.2013 00:25

Bardzo chętnie wybrałam się do teatru an "Zabójcę" 11 kwietnia. Dodatkowo bardzo chętnie napiszę pierwszą recenzję na tym portalu. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z miłą chęcią wybiorę się na "Zabójcę" 10. kwietnia. Recenzja spektaklu, będzie jak zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.