Facebook Google+ Twitter

Zabójcze piękno. Gina Carano - najpiękniejsza kobieta MMA

Jeśli ktokolwiek myśli, iż kariera modelki nijak ma się do krwawych walk w tzw. "klatce", to jest w wielkim błędzie. Amerykanka Gina Carano jest równie brutalna w ringu, co piękna.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Gina_Carano.jpg&filetimestamp=20100209234400 / Fot. Wikimedia CommonsAmerykańska piękność karierę w sztukach walki rozpoczęła w Muay Thai. To właśnie boks tajski pozwolił odkryć młodej Carano swój dość niezwykły - jak na kobietę - talent. Na 13 walk stoczonych w tej formule 11 wygrała, 1 przegrała i jednokrotnie sędziowie orzekli remis.

Wkrótce jednak ringowe liny stały się dla niej zbyt ciasne, a jej losy zbiegły się z MMA i występami w tzw. "klatce". Karierę w oktagonie rozpoczęła pod banderą organizacji EliteXC, po której bankructwie została zwerbowana do niezwykle prestiżowego Strikeforce. Piękna Amerykanka odnalazła się doskonale również i w tej formule. Na 8 stoczonych walk tylko raz zmuszona została uznać wyższość rywalki (w sierpniu 2009 roku uległa Cristiane Santos).

Sukcesy Giny Carano nie ograniczyły się jednak do sportów walki. W 2005 roku zadebiutowała w filmie "Ring Girls" i - zdaniem krytyków - wypadła świetnie. Był to jednak zaledwie początek aktorskiej przygody i wkrótce później posypały się kolejne propozycje.

Plakat promocyjny filmy "Haywire" (http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Gina_Carano.jpg&filetimestamp=20100209234400). / Fot. Wikimedia CommonsW 2011 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie "Haywire", gdzie pojawiła się u boku takich gwiazd światowego kina jak Michael Douglas, Ewan McGregor czy Antonio Banderas. Piękno amerykańskiej gwiazdy sportów walki dostrzegli również wydawcy poważnych czasopism i wkrótce można było ją regularnie oglądać na okładkach takich periodyków jak chociażby "Maxim", "Playboy" i "ESPN Magazine".

Uroda Amerykanki została doceniona również w sposób bardziej bezpośredni. W rankingu opublikowanym w 2009 roku przez popularne pismo "Maxim" zajęła 16 miejsce wśród 100 najpiękniejszych prezentowanych kobiet świata.

Gina Carano jest zatem doskonałym przykładem na to, iż piękno bywa zabójcze.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

malet
  • malet
  • 21.12.2011 12:46

niezła jest!;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest super robi to co lubi i jezeli sie, z tym dobrze czuje to jest ok.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.