Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4839 miejsce

Zabójstwo kibica Cracovii. Krakowski trójkąt kibicowskiej tragedii [Zdjęcia]

O tragedii z 24 marca przy ul. Wielickiej jest coraz głośniej. W miejscu, gdzie zginął 17-latek wisi już klepsydra przepasana szalikiem klubu sportowego.

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Os. Rżąka. Fot.Henryk Czechowski
Os. Rżąka. Fot.Henryk Czechowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

konio
  • konio
  • 28.03.2012 09:02

zaczynają sie mordować z powodu bycia sympatykiem jakiegoś klubu sportowego?jeżeli tak,to chyba należałoby posłuchać głosu jednego z polskich polityków i zadać sobie pytanie:jaki pożytek ma państwo z tytułu istnienia piłkarskich klubów sportowych?
Oprócz wątpliwej jakości rozrywki dla wąskiej grupy społecznej,to korzyści odnoszą jedynie działacze,których zyski nie przekładają sie w żadnej mierze na korzyść państwa.Sama idea sportu uległa reinterpretacji.U zarania tejże idei była zdrowa,bezinteresowna rywalizacja,na bazie której konsolidowano społeczności czy tez społeczeństwa.Dzisiaj to tylko interes,a sportowcy-piłkarze w szczególności-pozostaja wzorem dla młodych jedynie z powodów czysto finansowych,bo tyle kasy ile można skosić na rżnięciu w gałę,to nie zapewnią żadne studia ani żadna uczciwa,rzetelna praca.Nie trzeba być "orłem" wystarczy załapać sie do okręgówki i kasa leci...
Poza tym,ilu Polaków jeszcze "kręci"bieganina za piłką i ilu Polaków jest jeszcze chetna do dokładania do tej dziedziny sportu?Może nastepna kadencja sejmu odpowie na te pytania,bo patrząc na skład obecnej reprezentacji parlamentu nie mozna oczekiwać racjonalizmu w tej (i nie tylko tej)dziedzinie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.