Facebook Google+ Twitter

Zabrońcie nam wszystkiego, my możemy przecież tylko patrzeć

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-11-08 13:51

Zabrońcie aborcji. Macie do tego święte prawo. Zabierzcie to prawo kobietom, zabierzcie je ofiarom gwałtu, przemocy w rodzinie. Zabierzcie je matkom jedenaściorga dzieci. Zabierzcie je tym, które ciąży nie przeżyją lub urodzą skazane na cierpienie, chore dziecko.

To wy macie monopol na moralność i decyzyjność w sprawach, które was nie dotyczą. Oczywiście kierujecie się dobrem ogółu i bronicie świętych wartości. A porzuconymi, głodnymi, niekochanymi, chorymi i nieszczęśliwymi dziećmi zajmie się rząd kolejnej kadencji.

...antykoncepcji też

W końcu, jak dowodzą "badania naukowe", są równie szkodliwe i śmiercionośne jak papierosy, alkohol i inne używki hedonistów. Bez skrupułów odbierzcie obywatelom prawo do planowania rodziny, wszakże rodzina rzecz święta i im większa tym lepiej. Nie ważne jakim kosztem. Silna rodzina to silna Polska. A że głodna? Nie ważne. Miłość fizyczną zredukujcie do prokreacji, przecież do tego służy i tak powinno się ją traktować. Odbierzcie obywatelom wyłączość na jedyną, dotychczas nie tkniętą przez władze sferę życia. Wprowadźcie orwellowskie zasady i średniowieczną mentalność.

A my?

My możemy jedynie patrzeć. Na masowe emigracje, na niewybredne żarty sąsiadów z zachodu, na szerzącą się nędzę, nieświadomość. A jeśli doczekamy kolejnych wyborów, powinniśmy głębiej zastanowić się, komu podarować cenny krzyżyk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Brawo dziewczyno, brawurowy tekst. Brawo za odwagę i myśli i wypowiedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy w końcu wiekszość obywateli tego kraju zrozumie, że temat aborcji w wydaniu polityków jest jedynie podniesieniem sobie notowań. Aborcja jest tematem TOP dla znacznego odsetka wyborców. Jest tak dla tego, że temat wywołuje emoje. Kanonem w działaniu specjalistów od PR jest wrzucenie tematu gorącego, do dyskusji społecznej. Mamy tego przykłd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

hm, po raz kolejny nie zgodze sie z autorka tekstu (to oznaka, ze temat jest "rozmawialny"). Tak jak ktoś nadmienił wyżej, dużo demagogii. Bo to,że całkowie zabroni się aborcji ( w co akurat nie wierzę), nie zmieni faktu, że podziemie aborcyjne istnieje i będzie istniało. Choć za pewne kosztuje to nie mało. I to raczej się nie zmieni. Nie zgodzę się też z ostatnią cześcią atykułu autorki. Aborcja to akurat temat który w znacznym stopniu dzieli społeczeństwo, ale nie ma wpływu na stawiane krzyżyki

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.11.2006 15:16

Tak i pewnie takich przypadków jest sporo. A jeśli nie mają możliwości wykonania zabiegu, pozbywają się dzieci w inny sposób. Tyle, że tych już narodzonych. Beczki, śmietniki, rzeki. Albo po prostu porzucają. A dyskusja nad tym, czy lepiej usunąć ciążę niż urodzić niechciane dziecko i skazać na samotnośc-to już zupełnie inny temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szacunek dla Autorki za ostre sformułowanie poglądów. Totalna przesada, ale to w końcu to Jej Trzy Grosze. Aborcja - wieczny polityczny problem w Polsce. A jest jak jest i chyba lepiej tego nie zmieniać, skoro funkcjonuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.11.2006 14:45

Naturalnie. Nie miałam jednak zamiaru posługiwać się faktami, lecz bazowałam na własnych odczuciach dotyczących tych dwóch spraw. A wiadomo, gdzie emocje tam i czasami przesada. Pozdrawiam również i dziękuję za pomocne uwagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z niezwykła pasją piszesz. I masz do tego najświętsze prawo. Rzeczywistość jednak nie wygląda tak czarno jak ją przedstawiasz. Już choćby sam fakt, że możesz o tym napisać jest tego świadectwem. Coraz więcej deyzcji będzie zapadało po społecznej dyskusji. Taką mam w każdym bądź razie nadzieję. Nikt nie odbierza nam prawa do realizowania naszej wolności. Pozdrawiam Cię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.