Facebook Google+ Twitter

Zabrze: Po policję zadzwoniła z USA

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2010-03-09 17:30

Niecodzienną co do okoliczności zgłoszenia interwencję przeprowadzili minionej nocy zabrzańscy policjanci. Zgłaszającą była mieszkanka Stanów Zjednoczonych. Sprawa dotyczyła awantury domowej w jednym z zabrzańskich mieszkań. Interwencja została przeprowadzona natychmiast choć relacje innej osoby dzwoniącej w tej samej sprawie była zupełnie inna.

Interwencja dotycząca awantury pomiędzy młodą zabrzanką, a jej byłym chłopakiem została telefonicznie zgłoszona wczoraj o godzinie 20.57. Zgłaszająca - matka pokrzywdzonej, dzwoniąc ze Stanów Zjednoczonych prosiła o pomoc. Choć trudno zrozumieć dlaczego pokrzywdzona nie skorzystała wcześniej z numeru alarmowego Policji 997, to dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu wysłał na miejsce interwencji patrol z Komisariatu I.

Jeszcze w trakcie jej przeprowadzania dyżurny otrzymał kolejne zgłoszenie w tej samej sprawie. Tym razem dzwoniła babcia pokrzywdzonej skarżąc się na policjantów, że zgłoszona 6 godzin wcześniej interwencja nie została jeszcze zrealizowana. Kobieta zapomniała jednak, że pomiędzy Ameryką, a Europą jest różnica czasu i gdy w Stanach Zjednoczonych jest godzina 15.00 u nas jest 21.00.

Interwencja została zakończona wywiezieniem nietrzeźwego awanturnika do Izby Wytrzeźwień. Jednocześnie zapewniamy, że policjanci każdą z interwencji starają się przeprowadzić natychmiast, a sześciogodzinne opóźnienie raczej nie ma prawa się zdarzyć.

RP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.