Facebook Google+ Twitter

Zabrze. Romski wieczór poezji Izoldy Kwiek

Romski wieczór, romskie klimaty i nasza bohaterka Izolda Kwiek. Poetka …prawie od urodzenia. „Gorzka miłość” to następny jej tomik pełen nostalgii i czasu przemijania…

Izolda Kwiek i przepiękny bukiet sponsorowany przez kwiaciarnę Róża / Fot. Fotogr.Ryszard Budniak29 lipca odbył się wieczór autorski tej poetki, znanej nie tylko wśród społeczności romskiej. Zainteresowanie było ogromne i ja jako organizator tego spotkania chciałam bardzo podziękować wszystkim tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

To rozmaite instytucje i darczyńcy przyczynili się do tego, by wieczór ten mógł mieć miejsce, dlatego chciałam oddać ukłony w stronę mojej zaprzyjaźnionej dyrekcji jednego z zabrzańskich hoteli za udostępnienie kawiarni, obsługę hotelową, najsympatyczniejszą jaką znam. Za dostarczenie przepięknych bukietów, dziękuję właścicielce kwiaciarni Magdzie Wloce oraz kwiaciarni wysyłkowej.

Mam nadzieję, że wieczór ten na długo pozostanie w pamięci tym, którzy mieli okazję wysłuchać wierszy Izoldy oraz melodii i piosenek cygańskich w wykonaniu Lesiako Kwiatkowskiego.

Tym wszystkim, którzy są zainteresowani następnymi planowanymi spotkaniami podpowiadamy, że spacer po Paryżu z Elizabeth Dudą, znaną z programu "Europa da się lubić" już wkrótce.
Zapraszamy też na cygańskie ognisko "Ja i poezja", na którym kuchnia również cygańska … i kapela, również cygańska. Każdy uczestnik będzie musiał wystąpić w przebraniu romskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zdaje się , że na ognisko się załapię, na romską poezję i muzykę a nawet ..hoho i chyba na "królewskie" wróżby...;))
Wspaniały pomysł .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.